Badania rentgenowskie, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa
Badania rentgenowskie, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, Tomograf s.j. NZOZ, Cieszyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5482152508
REGON: 072190987
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Tomograf to specjalistyczny Ośrodek Medyczny Diagnostyki Obrazowej. Siedziba naszego ośrodka znajduje się w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego. Początki naszej działalności sięgają 1998 roku.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Certyfikaty i dyplomy

  • System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2009 oraz 14001:2005 “Usługi w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej: tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, rentgenodiagnostyki i ultrasonografii”
  • Certyfikat Instytutu Badań Marki nadający prestiżowy tytuł „Lidera Bezpiecznej Pracy”, który potwierdza między innymi bezpieczne i higieniczne warunki pracy i działalność bezwypadkową NZOZ Tomograf

Oferta

Specjalizujemy się w przeprowadzaniu wielu badań diagnostycznych. W naszym ośrodku znajduje się pracownia rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej oraz rentgenowska. U nas wykonają Państwo niezbędne badania bez kolejek, niedrogo oraz bezpiecznie.

W ramach oferty wykonujemy takie badania jak:
  • tomografia komputerowa,
  • rezonans magnetyczny,
  • rentgenografia RTG.
Kadra wysoce wykwalifikowanych radiologów posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie medyczne. Pracownie wyposażone są w innowacyjne, zaawansowane sprzęty diagnostyczne. Wszystkie urządzenia regularnie poddawane są specjalistycznym testom. W pracowni tomografii komputerowej pracujemy na wielorzędowym tomografie komputerowym. Jest to aparat przeznaczony do badania całego ciała, który szybko skanuje oraz posiada niezwykle wydajną lampę RTG. Ponadto aparat posiada oprogramowanie umożliwiające rekonstrukcję uzyskanych obrazów, w tym także tworzenie projekcji trójwymiarowych.

Wykonujemy ponadto:
  • USG dorosłych
  • USG dzieci
Sprawne przeprowadzenie kompleksowych badań umożliwia także rezonans magnetyczny. Natomiast pracownia RTG, dysponuje zestawem do wykonywania klasycznych zdjęć rentgenowskich. W pracowni zainstalowany jest także zestaw umożliwiający wykonywanie zdjęć metodą cyfrową.

Zapewniamy kompetentną obsługę na najwyższym poziomie. W celu umówienia się na wizytę, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do firmy Tomograf z Cieszyna.

Artykuły

Kiedy przeprowadza się badanie tomografem?
Kiedy przeprowadza się badanie tomografem?
Tomografia komputerowa to badanie charakteryzujące się bardzo dużą precyzją, które umożliwia ocenę zmian nowotworowych czy zwyrodnieniowych kręgosłupa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tomograf s.j. NZOZ

Tomograf s.j. NZOZ, Cieszyn

Opinie (4)

Opinie o firmie Tomograf s.j. NZOZ

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Helena
Helena
5.0
29.05.2019
Warto skorzystać z ich specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Polecam!
Maciej
Maciej
5.0
15.03.2019
Robiłem u nich tomografię komputerową głowy. Polecam!
Piotr
Piotr
5.0
08.01.2019
Warto skorzystać z oferty tego ośrodka medycznego. Mają wysokiej jakości sprzęt, którym przeprowadzają dokładne badania.
Barbara
Barbara
5.0
22.11.2018
Nie trzeba czekać miesiącami w kolejce, wystarczy zgłosić się do nich. Szybko, bez kolejek i za atrakcyjną cenę. Polecam!