Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5471585037
REGON: 72871055
Rok założenia:
2000
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Kancelaria adwokacka, która prowadzi Tomasz Kilarski ma swoją siedzibę w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Działalność w branży prawnej rozpoczęliśmy w 2003 roku. Proponujemy usługi prawne na wysokim poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zajrzenia na naszą stronę internetową.

Oferta

Profesjonalna pomoc prawna to nasza specjalność. W naszej kancelarii adwokackiej zatrudniamy wykwalifikowanych adwokatów i prawników, których wieloletnie doświadczenie i gruntowna wiedza są nie do przecenienia. Przez prawie piętnaście lat działalności zdobyliśmy już spore grono zaufanych i zadowolonych Klientów.

Usługa jest kompleksowa ponieważ posiadamy dużą wiedzę z różnych gałęzi prawa. Nasze główne specjalizacje to:

  • prawo cywilne
  • prawo handlowe
  • prawo pracy
  • prawo gospodarcze
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, sprawy są bowiem unikatowe i zależne od okoliczności. Udzielamy rzetelnych porad po wcześniejszym dokładnym zapoznaniu się z przypadkiem. Wypytamy o każdy szczegół, który według nas może mieć znaczenie i korzystnie wpłynąć na sytuację prawną klienta.

Do spraw w których udzielamy wsparcia należą sprawy o podział majątku czy inne kwestie z zakresu prawa cywilnego. Realizowaliśmy zlecenia na sprawy rodzinne i spadkowe. Możecie Państwo liczyć na nas w przypadku rozwodów, ustalania alimentów i spisywania testamentów. Sporządzamy pisma procesowe i pozwy rozwodowe. Zdajemy sobie sprawę, jak wiele emocji mogą wzbudzać wyżej wymienione sytuacje życiowe, dlatego cechuje nas właściwe, wyważone podejście do naszych klientów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze.

Budowanie właściwych relacji z klientem to nasz priorytet. Od samego początku sprawy zapewniamy pełną komunikację, jesteśmy bowiem skrupulatni w działaniu, a naszym celem jest jak najlepsze działanie będące w interesie klienta. Wiedza i doświadczenie, poparte skutecznym prowadzeniem już setek spraw to nasze wielkie atuty. Cechuje nas też dyskrecja i poufność, co wynika z zawodowej i prywatnej etyki. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania dalszych szczegółów oferty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka

Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Tomasz Kilarski Kancelaria Adwokacka