Kompleksowa obsługa konferencji i szkoleń
Kompleksowa obsługa konferencji i szkoleń, Tłumaczenia i korekta tekstów naukowych, Tłumaczenia konferencyjne Better Communication s.c. Krzyżanowski, Somogyi, Sopot

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5850004820
REGON: 190002448
Rok założenia:
1991
Branża:

O firmie

Better Communication s.c. założyli w 1991 roku dwaj angliści, absolwenci UAM w Poznaniu - Wojciech Krzyżanowski i Mieczysław Somogyi. Siedziba mieści się w Sopocie. Zajmujemy się tłumaczeniami i korektą tekstów naukowych oraz tłumaczeniami konferencyjnymi.

Oferta

Posiadamy 27-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i znacznie poszerzyliśmy ofertę. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele firm.

Świadczymy szeroki wachlarz specjalistycznych usług językowych, takich jak tłumaczenia konferencyjne, tłumaczenia pisemne, redakcję tekstów w języku angielskim, a także nagrywanie anglojęzycznych zapowiedzi, komunikatów i ścieżek dźwiękowych.

Dodatkowo zapewniamy profesjonalne tłumaczenie kabinowe, czyli symultaniczne i pomoc w wyposażeniu sal konferencyjnych w niezbędny sprzęt. Z tych usług najczęściej korzystają organizatorzy międzynarodowych konferencji i sympozjów. Uczestnicy tego typu spotkań mogą liczyć na profesjonalne tłumaczenie pisemne tekstu ich wystąpienia, w wersji do wygłoszenia jak i do publikacji, redakcję językową tekstu napisanego po angielsku lub przetłumaczonego, a także coaching językowy. Wówczas zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe akcentowanie słów i fraz.

Specjalizujemy się także w szukaniu i zastępowaniu wyrazów nastręczających trudności artykulacyjnych ich bardziej przyjaznymi prelegentowi synonimami. Chętnie podejmujemy współpracę z pracownikami naukowymi, którzy publikują w języku angielskim. W tym zakresie oferujemy profesjonalne tłumaczenie tekstu ich artykułu, językową korektę oraz adiustację tekstu przygotowanego po angielsku.

Przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla firm i instytucji. W ramach takiej współpracy podejmujemy się wykonywania profesjonalnych nagrań komunikatów i zapowiedzi w języku angielskim, które można wykorzystać, np. w komunikacji zbiorowej lub na infoliniach.

W pracy z naszymi klientami stosujemy zasadę: minimum formalności, maksimum korzyści. Dlatego w większości przypadków wykonujemy zlecenia na podstawie uzgodnień dokonanych w korespondencji elektronicznej bądź telefonicznie. Drogą elektroniczną wysyłamy też rachunki za nasze usługi, choć oczywiście możliwe jest też doręczenie rachunku w formie papierowej.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Better Communication w Sopocie.

Kontakt

Kontakt Tłumaczenia i korekta tekstów naukowych, Tłumaczenia konferencyjne Better Communication s.c. Krzyżanowski, Somogyi

Tłumaczenia i korekta tekstów naukowych, Tłumaczenia konferencyjne Better Communication s.c. Krzyżanowski, Somogyi, Sopot

Opinie (0)

Opinie o firmie Tłumaczenia i korekta tekstów naukowych, Tłumaczenia konferencyjne Better Communication s.c. Krzyżanowski, Somogyi