Kompleksowe usługi translatorskie
Kompleksowe usługi translatorskie, Tlumacz24.eu, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9552020324
Dodatkowe kontakty:

22 207 21 97

Branża:

O firmie

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty naszego biura tłumaczeń Tlumacz24.eu., które znajduje się w Warszawie. Oferujemy kompleksową obsługę językową na najwyższym poziomie. Zapewniamy, że każde zlecenie zrealizujemy rzetelnie i terminowo, zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta.

Oferta

Zatrudniamy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy, którzy podejmują się wykonania zarówno przekładów zwykłych, jak i przysięgłych. Posiadamy niezbędne uprawnienia oraz zapewniamy pełną dyskrecję i zaangażowanie w wykonywaną pracę. Zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Wykonujemy tłumaczenia ustne i pisemne z oraz na język:
  • angielski
  • niemiecki
  • rosyjski
  • francuski
  • hiszpański
  • norweski
  • duński
Nieustannie się rozwijamy i dostosowujemy ofertę do potrzeb oraz oczekiwań Klientów. Wykonujemy tłumaczenia dokumentów samochodowych, w tym Briefów, a także prawnych i prawniczych, między innymi aktów notarialnych. Podejmujemy się także tłumaczeń tekstów biznesowych i reklamowych. Poza tym świadczymy usługi w zakresie wykonania przekładów tekstów technicznych i specjalistycznych. Możemy także przetłumaczyć stronę internetową. Każde z wykonanych przez nas tłumaczeń jest opatrzone klauzulą poufności.

Ofertę biura kierujemy do Klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji. Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na rozpoczęcie współpracy z nami.

Dodatkowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy!

Kontakt

Kontakt Tlumacz24.eu

Tlumacz24.eu, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Tlumacz24.eu