Wykonuję tłumaczenia dokumentów i tłumaczenia ustne
Wykonuję tłumaczenia dokumentów i tłumaczenia ustne, Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Izabela Koziarzewska, Toruń

Dodatkowe dane

O firmie

Nazywam się Izabela Koziarzewska i jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego. Siedziba mojego biura znajduje się w Toruniu. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie na rynku, pracuję jako tłumacz już od 1998 roku.

Oferta

Specjalizuję się w przygotowywaniu tłumaczeń przysięgłych z języka polskiego na niemiecki oraz z języka niemieckiego na polski. Moja oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i firm. Wykonuję tłumaczenia zwykłe lub uwierzytelnione, ustne oraz pisemne. Podejmuję się tłumaczenia na żywo w czasie różnego rodzaju spotkań biznesowych, spraw sądowych oraz konferencji.

Przygotowuję tłumaczenia takich dokumentów jak:
  • orzeczenia sądowe,
  • wyroki sądowe,
  • akty notarialne,
  • akty USC,
  • pełnomocnictwa,
  • teksty techniczne,
  • orzeczenia lekarskie,
  • zwolnienia lekarskie,
  • świadectwa szkolne.

Zajmuję się przygotowywaniem tłumaczeń różnego rodzaju umów i zaświadczeń, w tym umów finansowych i zameldowania. Wykonuję przekład dokumentów samochodowych, takich jak świadectwa homologacji, umowy kupna-sprzedaży czy dowody rejestracyjne. Przygotuję tłumaczenia notatek, listów czy prywatnej korespondencji.

Klientom, którym zależy na czasie, mogę zaproponować tłumaczenia ekspresowe. Zapewniam także możliwość realizacji tłumaczeń w dni wolne od pracy, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

Gwarantuję terminową realizację zleceń oraz indywidualne podejście do każdego tłumaczenia. Zapraszam do skorzystania z oferty mojego biura tłumacza przysięgłego w Toruniu!

Artykuły

Tłumacze przysięgli języka niemieckiego – olbrzymie zapotrzebowanie rynkowe!
Tłumacze przysięgli języka niemieckiego – olbrzymie zapotrzebowanie rynkowe!
Tłumacze przysięgli języka niemieckiego są bardzo potrzebni na naszym rynku. Ich usługi wykorzystują osoby prywatne, firmy, a także instytucje publiczne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Izabela Koziarzewska

Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Izabela Koziarzewska, Toruń

Opinie (5)

Opinie o firmie Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Izabela Koziarzewska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elizka
Elizka
5.0
30.07.2019
Byłam tutaj ostatnio, bardzo miła atmosfera, tłumaczenie przygotowane bardzo dokładnie i w terminie. Polecam.
Emil
Emil
5.0
23.05.2019
Tłumaczenia na żywo nie stanowią żadnego problemu. Nie raz już korzystaliśmy z usług podczas konferencji z naszymi zachodnimi sąsiadami.
Oskar
Oskar
5.0
16.03.2019
Przy ściąganiu auta z zagranicy potrzebne były tłumaczenia dokumentów, które wykonałem tutaj. Wszystko przeszło bez problemu. Pani Koziarzewska doskonale się na tym zna.
Agata
Agata
5.0
14.01.2019
Polecam usługi tego tłumacza, mąż pracuje za granicą więc nie raz już tłumaczyłam tu jakieś dokumenty. Bardzo profesjonalne podejście.
Kasia
Kasia
5.0
01.11.2018
Polecam, bardzo zależało mi na czasie, Pani Izabela przygotowała mi tłumaczenie ekspresowe które wykonała jeszcze szybciej niż się spodziewałam! Oczywiście wszystko bezbłędnie.