Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9231010463
REGON: 970051093

O firmie

Firma Timig istnieje na rynku od 1992 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Wolsztynie, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu rehabilitacyjnego oraz prowadzeniem telefonicznej informacji medycznej i gospodarczej. Osobą zarządzającą jest Wojciech Ekiert.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest dystrybucja sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego i medycznego. Posiadamy 26-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych, firm i placówek medycznych.

Proponujemy:
  • artykuły medyczne,
  • artykuły ortopedyczne,
  • wózki inwalidzkie,
  • gorsety ortopedyczne.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa indywidualne oczekiwania. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są ortezy tułowia, ortezy szyi, balkoniki, podpórki i kule ortopedyczne. Naszym atutem jest wprowadzona przez nas telefoniczna informacja medyczna, przy pomocy które uzyskają Państwo niezbędne informacje dotyczące asortymentu sklepu. Dodatkowo mamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zależy nam na państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Timig w Wolsztynie.

Kontakt

Kontakt Timig Telefoniczna informacja medyczna i gospodarcza

Timig Telefoniczna informacja medyczna i gospodarcza, Wolsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Timig Telefoniczna informacja medyczna i gospodarcza