Zajmujemy się sprzątaniem biur i lokali użytkowych
Zajmujemy się sprzątaniem biur i lokali użytkowych, Tibi Iwona Stachowiak, Skórzewo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7661805112
REGON: 368289640

O firmie

Firma Tibi znajduje się w Skórzewie, w powiecie poznańskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu sprzątania lokali i mieszkań. Właścicielka jest Iwona Stachowiak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług prorządowych. Posiadamy doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • sprzątanie biur,
  • sprzątanie klatek schodowych,
  • sprzątanie po remoncie,
  • sprzątanie piwnic,
  • sprzątanie strychów,
  • sprzątanie mieszkania,
  • mycie okien,
  • wycieranie kurzy,
  • odkurzanie,
  • pranie dywanów.
Dodatkowo oferujemy mycie i polerowanie podłóg, czyszczenie kuchni, porządkowanie garderoby, czyszczenie łazienki, a także zaopatrywanie łazienek oraz kuchni w środki higieniczne. Podejmujemy się sprzątanie domów, mieszkań, lokali użytkowych, lokali handlowo-usługowych, a także obiektów użyteczności publicznej. Usługi sprzątania biur oferujemy zarówno w godzinach pracy firmy jak i po.

Pracujemy przy pomocy urządzeń i sprzętów, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Używamy wysokiej jakości środków czyszczących, które poradzą sobie z każdym zabrudzeniem. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanego zadania.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Tibi w Skórzewie.

Artykuły

Porządek wokół mnie, porządek we mnie – zalety firm sprzątających
Porządek wokół mnie, porządek we mnie – zalety firm sprzątających
Firma sprzątająca pomoże doprowadzić do ładu świat wokół nas. Porządek i uprzątnięte pomieszczenia, w których przebywamy sprawia, że i w nas samych panuje spok

Wideo

Kontakt

Kontakt Tibi Iwona Stachowiak

Tibi Iwona Stachowiak, Skórzewo

Opinie (1)

Opinie o firmie Tibi Iwona Stachowiak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
16.05.2019
Świetna firma sprzątająca. Widać, że znają się na tym co robią. Polecam serdecznie.