Specjalizujemy się w sitodruku i tampodruku
Specjalizujemy się w sitodruku i tampodruku, Textildruk, Zielona Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9290091339
REGON: 970044354
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Textildruk istnieje na rynku od 1992 roku. Siedziba mieści się w Zielonej Górze, na terenie województwa lubuskiego. Zajmujemy się wykonywaniem nadruków na odzieży i gadżetach promocyjnych. Osobą decyzyjną jest Krzysztof Rynkiewicz.

Oferta

Posiadamy 26-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w znakowaniu odzieży reklamowej. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, a przede wszystkim do mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Wykonujemy:
  • nadruki na koszulkach,
  • nadruki reklamowe,
  • nadruki na torbach papierowych,
  • nadruki na torbach,
  • nadruki na folii samoprzylepnej,
  • nadruki na parasolach,
  • nadruki na czapkach,
  • tampodruk.
Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawą i bezproblemową realizację zleceń. Na życzenie klientów podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanego zadania.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Najczęściej nadruki wykonujemy metodą sitodruku lub termotransferu. Używamy najwyższej jakości materiałów i komponentów, dlatego możemy zapewnić, iż nadruk będzie bardzo wyraźny.

Specjalizujemy się też w wykonywaniu nadruków na ubraniach roboczych, parasolach i kamizelkach odblaskowych. Wykonujemy nadruki metodami takimi jak sitodruk farbami plastizolowymi, wodnymi i wywabowymi, termotransfer plastizolowany, a także termotransfer folii flex i flock. Klientom proponujemy też druk farbami puchnącymi, farbami z efektem HD oraz farbami brokatowymi.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zapewniamy wysyłkę naszych produktów pod wskazany przez klienta adres. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Textildruk w Zielonej Górze.

Kontakt

Kontakt Textildruk

Textildruk, Zielona Góra

Opinie (1)

Opinie o firmie Textildruk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aga
Aga
5.0
15.05.2019
Przygotowali mi super koszulki na wieczór panieński. Razem z koleżankami wyróżniałyśmy się spośród tłumu innych dziewczyn w klubie. Niejedna pewnie mi zazdrościła. Polecam.