Sprzedaż i serwis urządzeń grzewczych
Sprzedaż i serwis urządzeń grzewczych, Term-Gaz Jan Chrobak, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5470161281
REGON: 002400650
Rok założenia:
1990

O firmie

Przedsiębiorstwo Term-Gaz znajduje się w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 1990 roku. Zajmujemy się sprzedażą urządzeń grzewczych. Właściciele firmy jest Jan Chrobak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż i serwis urządzeń gazowych. Posiadamy 28-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu poznaliśmy Państwa oczekiwania. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Oferujemy:
  • kotły gazowe,
  • piecyki łazienkowe gazowe,
  • kotły gazowe kondensacyjne,
  • podgrzewacze wody elektryczne,
  • elektryczne ogrzewacze wody,
  • zawory do instalacji C.O.,
  • grzejniki aluminiowe,
  • regulatory temperatury.
Nasze urządzenia wykonane są z wysokiej jakości materiałów i komponentów, dlatego posłużą Państwu przez dłuższy czas. Asortyment pochodzi od renomowanych producentów na rynku. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego urządzenia, które spełni Państwa oczekiwania.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych narzędzi, które pozwalają nam na sprawny montaż urządzeń oraz wykrycie nawet najmniejszej usterki i usunięcie jej.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są części zamienne, pompy cyrkulacyjne, grzejniki stalowe, zasobniki CWU. Ponadto prowadzimy szkolenia na autoryzowanych serwisantów i instalatorów firmy Termet. Nasze produkty skierowane są do mieszkań, biur, pawilonów handlowych oraz domków letniskowych. Zajmujemy się też produkcją przewodów, butli gazowych i osprzętu sanitarnego.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Term-Gaz w Bielsku-Białej.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marki Termet.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Term-Gaz Jan Chrobak

Term-Gaz Jan Chrobak, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Term-Gaz Jan Chrobak