Kompleksowa obsługa w zakresie wyceny działek i budynków
Kompleksowa obsługa w zakresie wyceny działek i budynków, Tęcza Marzena Wycena Nieruchomości, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792068666
REGON: 341471422
Branża:

O firmie

Marzena Tęcza jest rzeczoznawcą majątkowym, a jej biuro znajduje się w Toruniu. Działa na obszarze miasta, powiatu toruńskiego oraz całego województwa kujawsko-pomorskiego. Posiada wszystkie potrzebne uprawnienia i zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wyceny wykonuje na rzecz klientów indywidualnych i innych podmiotów, np. firm oraz instytucji.

Oferta

Marzena Tęcza wykonuje wyceny nieruchomości dla potrzeb banków udzielających kredyty, firm ubezpieczeniowych, urzędów skarbowych i osób wywłaszczonych, ubiegających się o odszkodowanie. Ponadto szacowanie wartości prowadzone jest w związku z wykupem mieszkania lub jego sprzedażą oraz w ramach aktualizacji opłat za użytkowanie wieczyste. Każda wycena jest zgodna z aktualnymi wartościami rynkowymi nieruchomości i jest sporządzona w formie dokumentu nazywanego operatem szacunkowym.

Zakres działalności rzeczoznawcy obejmuje takie działania jak:
  • wycena działek
  • wycena gruntów
  • wycena nieruchomości mieszkalnych
  • wycena nieruchomości rolnych
  • wycena nieruchomości leśnych
  • wycena gruntów inwestycyjnych
  • wycena nieruchomości biurowych
  • wycena nieruchomości handlowych
Uzupełnieniem oferty są specjalistyczne ekspertyzy rynku nieruchomości i efektywności inwestowania w nieruchomości. Opracowania dotyczą także skutków finansowych uchwalania planów miejscowych i skutków finansowych zmiany planów miejscowych.

Więcej informacji związanych z działalnością, którą prowadzi Marzena Tęcza znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Tęcza Marzena Wycena Nieruchomości

Tęcza Marzena Wycena Nieruchomości, Toruń

Opinie (1)

Opinie o firmie Tęcza Marzena Wycena Nieruchomości

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

ewa
ewa
5.0
27.09.2016
pełen profesjonalizm