Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6462683611
REGON: 243309456

O firmie

Firma Techno-Stach funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2013 roku. Zlokalizowana jest w Tychach, na terenie województwa śląskiego. Osobą decyzyjną jest Grzegorz Stachoń.

Oferta

Sklep Techno-Stach funkcjonuje na rynku od kilku lat i specjalizuje się w sprzedaży oraz serwisie telefonów komórkowych. Ofertę usług kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i osób prowadzących działalność gospodarczą. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie Klientów.

Firma wyposażona jest w nowoczesne narzędzia do smartfonów, przy pomocy których jesteśmy w stanie szybko oraz dokładnie wykonać naprawy. Do czyszczenia i serwisowania elektroniki wykorzystujemy tylko najlepsze środki czyszczące od renomowanych firm.

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo między innymi:
  • akcesoria GSM
  • akcesoria do komputerów
  • telefony komórkowe
Ponadto prowadzimy sprzedaż oświetlenia, czyli latarek, żarówek, halogenów, taśm led i naświetlaczy. Posiadacze samochodów zakupią u nas uchwyty do telefonów komórkowych, transmitery FM, zestawy słuchawkowe oraz bluetooth, rejestratory samochodowe oraz maski neoprenowe. Dodatkowo posiadamy kable oraz końcówki przy pomocy których będą mogli połączyć Państwo ze sobą kilka urządzeń. Oferujemy również etui i folie ochronne na tablety, a także szeroki wybór akcesoriów do komputerów stacjonarnych i laptopów, takich jak myszki, klawiatury, podstawki chłodzące i słuchawki nauszne.

Zatrudniani w naszej firmie pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania telefonów komórkowych oraz komputerów. Powierzone im zadania wykonują szybko, dokładnie i w wyznaczonym terminie. Każdemu Klientowi doradzą przy zakupie sprzętu i akcesoriów.

Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Zapaszmy.

Kontakt

Kontakt Techno-Stach. Grzegorz Stachoń

Techno-Stach. Grzegorz Stachoń, Tychy

Opinie (0)

Opinie o firmie Techno-Stach. Grzegorz Stachoń