Czytelne, estetyczne i wysokiej jakości tablice informacyjne
Czytelne, estetyczne i wysokiej jakości tablice informacyjne, Techgrafq s.c. Zofia Andrzejak Rafał Hoffmann, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7773087490
REGON: 300984665
Dodatkowe kontakty:

792 000 141

Rok założenia:
2008

O firmie

Przedsiębiorstwo Techgrafq s.c. istnieje na rynku nieprzerwanie od 2008 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Specjalizujemy się w produkcji różnego rodzaju tablic i znaków informacyjnych, ale nie tylko. Osobami decyzyjnymi są Zofia Andrzejak oraz Rafał Hoffmann.

Certyfikaty i dyplomy

Referencje wystawione przez Urząd Miejski w Strzegomiu, Urząd Miasta i Gminy Pobiedziska, Urząd Miejski Pniewy, Urząd Miejski w Makowie Podhalańskim, Urząd Miejski w Iłowej.

Oferta

Posiadamy dziewięcioletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju tablic informacyjnych, a także wykonywaniem druku wielkoformatowego. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Oferujemy:
  • gabloty wystawiennicze,
  • stojaki informacyjne,
  • tablice panelowe,
  • stojaki reklamowe,
  • gabloty wolnostojące,
  • wycinanie elementów mebli,
  • wydruki na banerach.
Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Jesteśmy nieustannie do Państwa dyspozycji, a w razie potrzeby odpowiemy na wszelkie pytania. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację zleceń.

Na specjalne życzenie klientów produkujemy nośniki informacji wizualnej, takie jak citylight, scroll, gabloty reklamowe, pylony, kasetony, litery przestrzenne, tablice, meble reklamowe oraz wiele innych elementów wyposażenia przestrzeni publicznej i użytkowej, a także dekoracji wnętrz.

Uzupełnieniem asortymentu są gabloty wolnostojące, przeglądarki ścienne, ramki OWZ, gabloty sołeckie, tablice unijne, tablice zadaniowe, witacze oraz tablice przydrzwiowe oraz piktogramy. Drugim profilem naszej działalności jest świadczenie usług dotyczących obrabiania CNC. Pracujemy na najnowszym modelu obrabiarki Sentinel ze stołem roboczym 2 x 4 m. Korzystamy także z innych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną realizację zleceń. Dodatkowo zajmujemy się frezowaniem, trasowaniem, wycinaniem i grawerowaniem. Obrabiamy takie materiały jak aluminium, kompozyty, tworzywa, drewno a nawet stal.

Z naszych usług korzystają firmy z branży stolarskiej, dla których kroimy płyty, elementy mebli, ornamenty, fronty oraz stylizowane stelaże na meble tapicerowane, a także firmy z branży stoczniowej, dla których wykonujemy okienka z plexi i elementy wyposażenia jednostek. Dodatkowo ofertę kierujemy do przedstawicieli branży budowlanej, reklamowej i motoryzacyjnej. Dla tej ostatniej dorabiamy części zamienne i uszczelki.

Dodatkowo specjalizujemy się w świadczeniu usług druku wielkoformatowego w technice solwentowej. Drukujemy na wszystkich dostępnych mediach, oferujemy również laminację, cięcie do formatu oraz aplikację wydruków na każdy rodzaj podkładu, między innymi na folie samoprzylepne, banery, siatki mesh, papier, tkaniny i tapety. Dysponujemy też studiem graficznym, w którym jesteśmy w stanie przygotować, a później zrealizować projekt.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy Techgrafq w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Techgrafq s.c. Zofia Andrzejak Rafał Hoffmann

Techgrafq s.c. Zofia Andrzejak Rafał Hoffmann, Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie Techgrafq s.c. Zofia Andrzejak Rafał Hoffmann

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
27.05.2014
Realizacja zamówień przebiegła szybko i sprawnie. Otrzymany asortyment cechuje się wysoką jakością. Polecam