Więcej niż paliwo
Więcej niż paliwo, Tanquid Polska Sp. z o.o., Radzionków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6452207116
REGON: 276709517
KRS: 0000118938
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba naszej firmy Tanquid Polska znajduje się w Radzionkowie, w powiecie tarnogórskim, w województwie śląskim. Jako Tanquid działamy od 2005 roku, jednak historia przedsiębiorstwa sięga 1951 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Posiadamy jeden z najnowocześniejszych w Polsce terminal przeładunkowy. Działalność bazy paliw polega głównie na przyjmowaniu, magazynowaniu oraz wydawaniu produktów przerobu ropy naftowej, tj. benzyny bezołowiowej Pb 95 i 98 oraz oleju napędowego. Polega to też na ich uszlachetnianiu. Nasz terminal został odpowiednio przystosowany do magazynowania komponentów do biopaliw i dodawaniu ich bezpośrednim systemem do benzyn albo oleju w czasie ładowania cystern kolejowych, bądź autocystern. Nalew paliw jest w pełni zhermetyzowany, a termin został wyposażony w instalację odzysku oparów węglowodorowych (VRU) do oczyszczania zrzucanego do atmosfery powietrza i elektroniczny monitoring wycieku. Bezpieczeństwo zapewniają instalacje przeciwpożarowe i alarmowe.

Ponadto monitoring instalacji i sterowanie są realizowane samoczynnie za pośrednictwem automatycznego systemu sterowania oraz technicznych systemów zabezpieczeń.Wszystkie zbiorniki wyposażone są w system monitoringu rozszczelnień. Posiadamy ponad 60 letnie doświadczenie w magazynowaniu. Nasze usługi zapewniają odpowiednią ilość i jakość produktu w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Stale podnosimy poziom naszych usług i umiejętności, ponieważ zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Tanquid Polska Sp. z o.o.

Tanquid Polska Sp. z o.o., Radzionków

Opinie (0)

Opinie o firmie Tanquid Polska Sp. z o.o.