Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691278007
Rok założenia:
2003

Polecane oferty

Szukają Państwo miejsca do zorganizowania imprezy okolicznościowej wraz z noclegiem? Nasz pensjonat...
Willa Bliska świadczy kompleksowe usługi hotelarskie. Posiadamy duże doświadczenie w branży. Działa...
Podstawowym profilem naszej działalności jest zapewnienie zainteresowanym zakwaterowania nad morzem...
Głównym aspektem naszej działalności jest wynajem znakomitych apartamentów o wysokim standardzie, k...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6691278007 została umieszczona firma: "Tanie noclegi nad morzem".

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Gdańsk w województwie pomorskim. Początek działalności firmy na rynku to 2003 rok. Przedsiębiorstwo znajduje się na Źródlana 30. Kod pocztowy do korespondencji to: 80-175 Gdańsk. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 54.33951N, 18.5442487E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: 9545@op.pl. Firma "Tanie noclegi nad morzem" prowadzi swoją działalność w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Tanie noclegi nad morzem" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Gdańsk jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 511 398 180.

Kontakt

Kontakt Tanie noclegi nad morzem

Tanie noclegi nad morzem, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Tanie noclegi nad morzem