Szkolenia dla służb mundurowych, firm i mediów
Szkolenia dla służb mundurowych, firm i mediów, Tactical Risk Group Piotr Makała, Wschowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6971346709
REGON: 81130202
Branża:

O firmie

Tactical Risk Group to firma działająca w sektorze bezpieczeństwa. Założona w 2013 roku przez byłego żołnierza wojsk specjalnych Piotra Makałę zajmuje się organizacją kursów i szkoleń dla żołnierzy, funkcjonariuszy innych służb oraz osób cywilnych. Siedziba firmy znajduje się we Wschowej, w województwie lubuskim.

Oferta

Zapobieganie groźnym sytuacjom to codzienne zadanie jakie stawiane jest przed funkcjonariuszami i żołnierzami. By szybciej i precyzyjniej reagować na zagrożenia potrzebne są ciągłe szkolenia, a te organizuje firma Tactical Risk Group. Przedsiębiorstwo zatrudnia byłych żołnierzy sił specjalnych z Polski i Wielkiej Brytanii oraz korzysta z doświadczenia emerytowanych agentów wywiadu. Dysponuje specjalistycznym wyposażeniem i dostosowuje tematykę kursów do aktualnych zagrożeń oraz zapotrzebowania zgłaszanego przez klientów. Należą do nich organy ścigania, media, firmy działające w sektorze bezpieczeństwa oraz agencje rządowe i pozarządowe. Każdy, kto na co dzień styka się z przemocą i niebezpieczeństwem lub będzie przebywał w trudnym terenie znajdzie w ofercie firmy coś dla siebie.

Podstawą działalności Tactical Risk Group jest przygotowywanie do ochrony ważnych osobistości. Nieoczekiwane sytuacje i najgorsze scenariusze to zawsze ważny element szkolenia, które ma sprawić, że kursanci w razie takiej potrzeby zareagują poprawnie. Kursy ochrony bliskiej dzielą się na 14 lub 25 dniowe.

Ekstremalne sytuacje to także codzienność Prywatnych Operatorów Wojskowych i Operatorów Bezpieczeństwa Morskiego. Pierwsi działają obok regularnych oddziałów i wykonują takie zadania jak:
  • udzielanie pierwszej pomocy
  • eskortowanie VIP
  • jazda samochodem
  • reagowanie na zagrożenia
Drudzy specjalizują się w ochronie jednostek pływających, np. przed piratami. Poza umiejętnościami strzeleckimi uczą się na firmowych kursach indywidualnych technik ratunkowych, pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej i zachowania na morzu.

Osoby zainteresowane podniesieniem swoich umiejętności bojowych mogą również wziąć udział w szkoleniu strzelania długodystansowego i walki na krótkim dystansie. W drugim przypadku nacisk kładziony jest nie tylko na strzelectwo, ale również walkę nożem, bagnetem i wręcz.

Wreszcie uzupełnieniem oferty są kursy Medycyny Pola Walki. Uczestnicy poznają tajniki udzielania pomocy w warunkach bojowych, w tym postępowania w razie ostrzału i w trakcie ewakuacji rannych.

Więcej informacji dotyczących firmy Tactical Risk Group znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Profesjonalne szkolenia związane z bezpieczeństwem
Profesjonalne szkolenia związane z bezpieczeństwem
Ochrona konkretnego człowieka lub zabezpieczanie terenu wymagają przeszkolenia z zakresu m.in. taktyki, strzelania i przygotowania do sytuacji ekstremalnych.
Specjalistyczne szkolenia z bliskiej ochrony
Specjalistyczne szkolenia z bliskiej ochrony
Na specjalistycznych szkoleniach z bliskiej ochrony realizowane są zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, obejmujące m.in. pracę w formacjach pieszych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Tactical Risk Group Piotr Makała

Tactical Risk Group Piotr Makała, Wschowa

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Tactical Risk Group Piotr Makała

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arek
Arek
5.0
10.05.2019
Ratownictwo bojowe to coś zupełnie innego niż praca ratownika medycznego. Na co dzień to robię i chciałem się sprawdzić w ekstremalnych warunkach. Ukończyłem kurs i wiem, że to doświadczenie może zaprocentować w przyszłości.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
08.03.2019
Jako były żołnierz nie wiedziałem co dalej robić w życiu. Po namyśle zdecydowałem się na pozostanie w sektorze bezpieczeństwa. Zostałem prywatnym operatorem wojskowym. Ukończyłem kurs organizowany przez Tactical Risk Group. Firma ta skupia zawodowców, który służyli w siłach specjalnych i korzysta z najlepszego sprzętu. Po zdaniu egzaminu rozpocząłem wymarzoną pracę. Nadal robię to, co lubię.
Bartosz
Bartosz
5.0
27.01.2019
Jestem policjantem i na co dzień stykam się z zagrożeniami. Szkolenie, które przeszedłem przygotowało mnie do służby, ale wyzwania dnia codziennego sprawiają, że moim zdaniem nie jest to wszystko, co policjant powinien umieć. Sam zadbałem o rozwój i zapisałem się na kurs w Tactical Risk Group. Nauczyli mnie tam bardzo dużo, w tym walki na krótkim dystansie i błyskawicznej oceny sytuacji.
Jarek
Jarek
5.0
26.11.2018
Dbam o bezpieczeństwo znanych ludzi. Każdego dnia jestem narażony na niebezpieczne sytuacje i muszę szybko reagować. Oceniam sytuację, w razie konieczności używam siły. Wiele dały mi zajęcia organizowane przez Tactical Risk Group. Widać, że to prawdziwi specjaliści. Doskonale wiedzą jak powinno się zapobiegać zagrożeniom.
Mateusz
Mateusz
5.0
23.09.2018
Ochrona VIP to zadanie jakie na co dzień wykonuję. Nieustannie podnoszę swoje umiejętności, dlatego skorzystałem z oferty Tactical Risk Group. Zajęcia rozszerzonego kursu naprawdę dużo mi dały, dlatego polecam je innym specjalistom od ochrony.
Tagi