Budowa domów drewnianych pod klucz
Budowa domów drewnianych pod klucz, Szwejko Piotr Góralczyk, Szwejkówko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8491133274
REGON: 790255811
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Szwejko zlokalizowana jest w Szwejkówku, w powiecie piskim, w województwie warmińsko-mazurskim. Specjalizujemy się w budowie domów szkieletowych. Mamy bogate doświadczenie oraz kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając sugestie Klientów. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Piotr Góralczyk.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Szwejko jest budowa domów szkieletowych. Tego typu budowle wykonujemy z użyciem wysokiej jakości drewna. Są to ekologiczne domy, które charakteryzują się solidnością oraz bezpieczeństwem. Oferowane przez nas domy są tańsze niż tradycyjne, murowane domy. Ponadto szybko się je buduje. Dodatkowo mogą same na siebie zarabiać poprzez wytwarzaną energię.

Realizując zlecenie na dom kanadyjski wykonujemy fundamenty tradycyjne bądź płytę fundamentową, w zależności od ukształtowania terenu. Sama konstrukcja obejmuje wykonanie ścian wewnętrznych i zewnętrznych, konstrukcji dachu oraz stropu. Ponadto montujemy podłogę i poszycie zewnętrzne.

Wykonujemy zarówno domy całoroczne, jak i letniskowe.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Szwejko Piotr Góralczyk

Szwejko Piotr Góralczyk, Szwejkówko

Opinie (8)

Opinie o firmie Szwejko Piotr Góralczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Olga
Olga
5.0
09.05.2019
Rzetelność i terminowość to cechy, które doskonale ich opisują. Zależało mi na czasie, a oni dotrzymali umówionego terminu. Polecam serdecznie. Kontakt telefoniczny w razie pytań na bieżąco. Super.
Alfred
Alfred
5.0
04.03.2019
Marzeniem mojej żony od zawsze był mały drewniany domek z ogrodem. Kilka lat temu odziedziczyłem działkę po dziadku na wsi, jednak nic nie powiedziałem żonie. Firma Szwejko zbudowała dom drewniany na działce na płycie fundamentowej. Żona była zachwycona, ja również. Polecam ich usługi.
Ewelinka
Ewelinka
5.0
25.01.2019
Super, warto skorzystać z ich oferty. Zbudowali na moje zlecenie domek rekreacyjny. Teraz możemy cieszyć się swoją nieruchomością nad morzem. Wszystko wykonali tak, jak tego chcieliśmy. Polecamy.
Marceli
Marceli
5.0
27.11.2018
Dom jest energooszczędny, sam na siebie zarabia. To jest świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie chcą wydawać sporo pieniędzy. Polecam.
Adrian
Adrian
5.0
07.09.2018
Kilka lat temu wybudowali nam dom drewniany całoroczny. Dzięki temu teraz możemy zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Polecam.
Kasjan
Kasjan
5.0
06.07.2018
Nie byłem pewien czy zdecydować się na dom kanadyjski, jednak po skontaktowaniu się z firmą Szwejko, postanowiłem skorzystać z ich oferty. I nie żałuję. Polecam.
Elka
Elka
5.0
16.05.2018
Do każdego zadania podchodzą z zaangażowaniem. Służą fachowym doradztwem. Wykonali zlecenie na budowę domu pod klucz. Wybudowali dla mnie domek letniskowy, który stoi w miejscowości nad morzem. Wszystko przebiegło sprawnie i rzetelnie. Domek jest solidnie i estetycznie wykonany. Super, polecam.
Fryderyk
Fryderyk
5.0
08.03.2018
Bardzo profesjonalna firma, zamówiłem u nich dom szkieletowych, a zlecenie zrealizowali w kilka tygodni. Byłem zdziwiony, że tak szybko, jednak bardzo zadowolony. Teraz możemy z żoną wykończyć wnętrze i cieszyć się spełnionym marzeniem. Polecam tę firmę.