Panele szklane z grafikami
Panele szklane z grafikami, Szkło Technika Adam Ługiewicz, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7441590448
REGON: 360214297
Rok założenia:
2014

O firmie

Siedziba firmy Szkło Technika znajduje się w Gdańsku. Zakład należący do Adama Ługiewicza specjalizuje się w usługach szklarskich. Zajmuje się produkcją i montażem elementów szklanych.

Oferta

Zakład Szkło Technika to miejsce w którym realizowane są nawet najbardziej skomplikowane projekty związane ze szkłem. Firma przy pomocy nowoczesnych rozwiązań poddaje szkło precyzyjnej obróbce. Wycina ze szklanych tafli rozmaite kształty, szlifuje, fazuje, a także wierci i skleja. Dzięki temu powstają wytrzymałe i bardzo estetyczne konstrukcje przeznaczone do wnętrz mieszkalnych, biur i urządów. Szczególnie popularne są szklane panele na które szklarze nanoszą różne wzory. Motywy kwiatowe, drzewa, a także panoramy to tylko niektóre ze zrealizowanych zamówień. Panele doskonale nadają się do montażu w kuchniach i łazienkach, gdzie z powodzeniem zastępują płytki.

Szkło Technika oferuje także klientom
  • lustra na wymiar
  • balustrady szklane
  • ścianki na wymiar
  • kabiny prysznicowe na wymiar
  • blaty szklane
  • gabloty
  • akwaria
  • drzwi szklane
  • półki szklane
Oczywiście szklarze poza produkcją wymienionych konstrukcji zajmują się też ich montażem. Ponadto szklą okna i witryny sklepowe. Wszystkie zlecenia są wykonywane terminowo, a ich cena jest konkurencyjna.

Więcej informacji dotyczących firmy Szkło Technika oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Do czego wykorzystywane jest szkło w mieszkaniu i czemu jest popularne w aranżacji?
Do czego wykorzystywane jest szkło w mieszkaniu i czemu jest popularne w aranżacji?
Kompleksowa obróbka szkła sprawia, że jest popularne w aranżacji wnętrz. Wykorzystuje się je jako balustrady, blaty, półki itp. – dowiedz się, do czego jeszcze.

Wideo

Kontakt

Kontakt Szkło Technika Adam Ługiewicz

Szkło Technika Adam Ługiewicz, Gdańsk

Opinie (5)

Opinie o firmie Szkło Technika Adam Ługiewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wojciech
Wojciech
5.0
21.07.2019
Zażyczyłem sobie lustro o niestandardowym kształcie i nie było problemu z jego produkują. Firma świetnie się spisała!
Grzegorz
Grzegorz
5.0
03.05.2019
Firma wykonała dla mnie duże akwarium na egzotyczne ryby. Jest główną atrakcją mojego hotelu. Tylko oni się podjęli tego zadania.
Artur
Artur
5.0
04.03.2019
Produkują piękne konstrukcje ze szkła. Do mojej łazienki dostarczyli całą, przeszkloną kabinę prysznicową, a do kuchni panele.
Konrad
Konrad
5.0
16.01.2019
Firma wykonała ścianki prysznicowe do mojego domu. Jestem zadowolony z jakości szkła, dlatego oceniam Szkło Technika na 5.
Ilona
Ilona
5.0
05.11.2018
Polecam ten zakład szklarski. Produkują niesamowite panele szklane z grafikami. Zamówiłem taką do kuchni i jestem zachwycona!