Dermatologia estetyczna w trosce o piękno
Dermatologia estetyczna w trosce o piękno, Szkliniarz-Augustyńska Patrycja.Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6442324659

O firmie

Doktor nauk medycznych Patrycja Szkliniarz-Augustyńska od 2012 roku prowadzi indywidualną, specjalistyczną praktykę lekarską oraz studio urody i dermatologii estetycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży medycznej. Swoje usługi świadczy w Bielsku-Białej.

Oferta

O skórę należy dbać w każdym wieku, a każde podejrzane zmiany zgłaszać do dermatologa. Przyspieszy to ewentualną diagnozę i leczenie. My posiadamy 6-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Zajmujemy się leczeniem chorób skóry, chorób włosów i chorób paznokci, diagnozujemy i leczymy łysienie, usuwamy znamiona barwnikowe i zmiany skórne. Ponadto leczymy trądzik młodzieńczy, trądzik różowaty i przebarwienia. W naszym gabinecie znajdują się specjalistyczne urządzenia, za pomocą których wykonujemy większość badań i zabiegów. Na podstawie wyników stawiamy diagnozę i rozpoczynamy leczenie.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Dodatkowo zajmujemy się rekonstrukcją tkanek paznokciowych i leczeniem wrastających paznokci. Oferujemy też laseroterapię i wideodermatoskopię.

Specjalizujemy się też w diagnozowaniu i leczeniu powracającego łupieżu. W tym zakresie dobierzemy odpowiedni program zabiegów kosmetyczno-lekarskich dla Państwa włosów i podpowiemy przy doborze odpowiedniej fryzury.

Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zdrowiu i zadowoleniu. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia gabinetu w Bielsku-Białej.

Artykuły

Natural Face Balance – zabieg przeprowadzany przez dermatologa estetycznego
Natural Face Balance – zabieg przeprowadzany przez dermatologa estetycznego
Jednym z coraz bardziej popularnych, a także w pełni bezpiecznych, naturalnych i skutecznych zabiegów dermatologów estetycznych jest Natural Face Balance.

Wideo

Kontakt

Kontakt Szkliniarz-Augustyńska Patrycja.Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Szkliniarz-Augustyńska Patrycja.Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska, Bielsko-Biała

Opinie (5)

Opinie o firmie Szkliniarz-Augustyńska Patrycja.Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilia
Emilia
5.0
26.05.2019
Wybrałam się na wizytę z powodu uporczywego trądziku. Otrzymałam kompleksową poradę i cenne wskazówki jak z nim walczyć.
Jagoda
Jagoda
5.0
30.03.2019
Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Pani doktor przeprowadziła wnikliwy wywiad, zaleciła szereg badań i wielokierunkową terapię. Super!
Wiktor
Wiktor
5.0
25.01.2019
Po kilkunastu wizytach w tym gabinecie mój trądzik zniknął. Polecam.
Ola
Ola
5.0
21.11.2018
Jestem bardzo zadowolona z podejścia pani doktor do pacjenta. Pani doktor wykazała zaangażowanie i zainteresowanie moim problemem, jakim był powracający łupież.
Wioletta
Wioletta
5.0
25.09.2018
Zrozumiale, konkretnie i profesjonalnie w miłej, sympatycznej atmosferze. Wizyta perfekcyjna, bardzo dużo się dowiedziałam na temat mojej skóry. Polecam.