Kołdry obciążeniowe dla dzieci i dorosłych
Kołdry obciążeniowe dla dzieci i dorosłych, Synapsa Med Sp. z o.o., Jelcz-Laskowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971787892
REGON: 02207968000000
KRS: 0000451243
Rok założenia:
2013

O firmie

Siedziba spółki Synapsa Med znajduje się w Jelczu-Laskowicach, w powiecie oławskim, w województwie dolnośląskim. Firma założona w 2013 roku specjalizuje się w produkcji kołder dla dzieci i dorosłych. Produkty firmy to specjalne pościele, które mogą być stosowane w terapii integracji sensorycznej.

Oferta

Niemal każdy śpi pod kołdrą, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że specjalne odmiany pościeli mogą wspomagać proces zdrowienia dzieci chorujących na ADHD i mających inne problemy rozwojowe. Rozwiązaniem i pomocą w terapii są kołdry sensoryczne, szyte na zamówienie przez firmę Synapsa Med. Kolorowe i precyzyjnie wykończone podobają się każdemu dziecku. Spółka korzysta z dobrych jakościowo materiałów bawełnianych, do przygotowywania pościeli w wymaganym rozmiarze i ciężarze. Jest to bardzo ważne, ponieważ do skutecznego działania kołdra musi być dopasowana do wzrostu i wagi dziecka. Niedopasowana może przeciążyć organizm dziecka. Najlepszym wyjściem jest skonsultowanie się z terapeutą, choć możliwe jest także zakupienie pościeli bez konsultacji ze specjalistą. Efekty, jakie pojawiają się podczas użytkowania kołderek to wyciszenie nadpobudliwego malucha i rozluźnienie go. Poprawia się również koncentracja, a dziecko lepiej przystosowuje się do otoczenia.

Poza kołderkami Synapsa Med szyje takie produkty jak:
  • kołnierze obciążeniowe
  • kamizelki obciążeniowe
  • poduszki obciążeniowe
  • woreczki sensoryczne
Woreczki mogą być między innymi uszyte z takich materiałów jak siateczka, polar, juta i ortalion oraz wypełnione nasionami różnych warzyw. Kształt także jest do wyboru i nie musi to być kwadrat.

Kołdry sensoryczne to również rozwiązanie dla dorosłych. Firma szyje z najlepszych jakościowo materiałów pościel dla osób w każdym wieku. Ich zastosowanie to między innymi:
  • leczenie nerwicy terapią obciążeniową
  • leczenie depresji kołdrami obciążeniowymi
Uzupełnieniem oferty jest szycie kołder termicznych, które dobrze ogrzewają. Idealnie nadają się używana w najzimniejsze dni.

Więcej informacji dotyczących firmy Synapsa Med i jej produktów znajdą Państwo na stronie internetowej. Tam też można zamówić kołdry dla dzieci i dorosłych.

Kontakt

Kontakt Synapsa Med Sp. z o.o.

Synapsa Med Sp. z o.o., Jelcz-Laskowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Synapsa Med Sp. z o.o.