Montaż konstrukcji stalowych
Montaż konstrukcji stalowych, Sulewski Aleksander. Usługi dźwigowe, Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6111029837
REGON: 230187820
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba firmy Sulewski znajduje się w Jeleniej Górze. Przedsiębiorstwo Aleksandra Sulewskiego zajmuje się usługami dźwigowymi. Działa na rynku od 1991 roku i wykonuje zlecenia na terenie Jeleniej Góry i innych miast województwa dolnośląskiego, np. Szklarskiej Poręby, Karpacza, Bolkowa, Wałbrzycha i wielu innych.


Oferta

Firma Sulewski to lider wśród firm wykonujących prace dźwigowe. Dysponuje żurawiami samojezdnymi o udźwigu od 18 do 80 ton, nawet 40 metrowym zasięgu, podnoszącymi ładunki na maksymalnie 62 metry. Rozwinięta flota dźwigów wraz zawiesiami sprawia, że łatwiej jest dobrać odpowiednie rozwiązania do konkretnych prac. Pojazdy są nowoczesne i sprawne technicznie, dlatego ich użycie jest bezpieczne. Dbają o to wykwalifikowani operatorzy z wieloletnim doświadczeniem. Zakres usług, jakie oferuje firma obejmuje prace remontowe, konserwacyjne i budowlane. Dźwigi używane są do montażu i demontażu elementów stalowych, żelbetowych i drewnianych, np. więźb dachowych. Ponadto stosowane są podczas przenoszenia suwnic, wież, silosów oraz rozmaitych urządzeń przemysłowych.

Prace, których podejmuje się firma Sulewski to także:
  • układanie płyt stropowych
  • budowa linii energetycznych
  • naprawa oświetlenia drogowego
Do prac budowlanych i konserwatorskich używane są poza dźwigami podnośniki. Firma posiada podnośniki koszowe na podwoziu ciężarowym oraz podnośniki elektryczne. Te ostatnie sprawdzają się m. in. podczas prac wykończeniowych, takich jak malowanie.

Więcej informacji dotyczących firmy Sulewski oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane prace znajdą Państwo na stronie internetowej.

Artykuły

Kiedy niezbędne jest wykorzystanie żurawia samochodowego?
Kiedy niezbędne jest wykorzystanie żurawia samochodowego?
Specjalistyczne żurawie samochodowe umożliwiają realizację usług dźwigowych, do których należy m.in. podnoszenie materiałów czy elementów konstrukcyjnych.
Jakie usługi wykonuje się specjalistycznym podnośnikiem?
Jakie usługi wykonuje się specjalistycznym podnośnikiem?
W ramach świadczonych usług firmy zajmujące się pracami na wysokościach wykorzystują podnośniki do malowania obiektów, montażu reklam czy usuwania śniegu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sulewski Aleksander. Usługi dźwigowe

Sulewski Aleksander. Usługi dźwigowe, Jelenia Góra

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Sulewski Aleksander. Usługi dźwigowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
15.05.2019
Polecam! Miałem problem z soplami zwisającymi z dachu i bałem się o bezpieczeństwo klientów. Moim pracownicy nie mogli sami usunąć zagrożenia, bo było zbyt wysoko. Z tego powodu wynająłem podnośnik koszowy w firmie Sulewski i udało się wreszcie zrzucić sople.
Jan
Jan
5.0
22.03.2019
Kupiłem okazyjnie nowe maszyny do zakładu, ale miałem problem z ich rozładunkiem. Na szczęście znalazłem ofertę firmy Sulewski i skorzystałem z niej. Przyjechał dźwig i naprawdę w krótkim czasie udało się rozładować transport.
Adrian
Adrian
5.0
15.01.2019
Wynajmują dźwigi z operatorami. Moja firma buduje obiekty przemysłowe i często musimy podnosić ciężkie elementy z metalu i żelbetu. Z dźwigami firmy Sulewski jest to bardzo proste.
Andrzej
Andrzej
5.0
26.11.2018
Polecam usługi firmy Sulewski. Zleciłem im montaż reklamy i nie mieli z tym żadnego problemu. Przyjechali i w ciągu godziny zrealizowali zlecenie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
20.01.2016
Polecam . Jestem zadowolony z wykonanej przez firmę usługi. Dobry sprzęt i operator. Tomek
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.11.2015
potwierdzam opinię poprzednika fachowo i sprawnie działająca firma 5/5
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.09.2015
Bardzo fachowa i profesjonalna firma. Znają się na swoim fachu. Polecam. Krzysiek