Pierścienie napowietrzające i zbiorniki ciśnieniowe do uzdatniania wody
Pierścienie napowietrzające i zbiorniki ciśnieniowe do uzdatniania wody, Stylbud, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:00
Wt.
09:00 - 15:00
Śr.
09:00 - 15:00
Cz.
09:00 - 15:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5210091282
REGON: 010598060
KRS: 0000190598
Rok założenia:
2004

O firmie

Firma Stylbud zlokalizowana jest w Warszawie. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż produktów, które są niezbędne do uzdatniania wody. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży.

Oferta

Firma Stylbud z Warszawy, którą prowadzimy, jest od dawna prężnie działającym przedsiębiorstwem. Nasza oferta obejmuje złoża i urządzenia do uzdatniania wody, a także wszelkie maszyny i urządzenia budowlane.

W naszej ofercie posiadamy:
  • piasek filtracyjny
  • żwir filtracyjny
  • masę katalityczną
  • antracyt
  • dysze
  • ramiona filtracyjne
  • odżelaziacze
  • odmanganiacze
  • aeratory.
W dodatku mamy różnego rodzaju zbiorniki ciśnieniowe, w tym wymienniki pojemnościowe i przeciwprądowe, a także wężownice. Mamy specjalne urządzenia do czyszczenia rur oraz kanalizacji typu RAK.

Oferujemy korki do zamykania przewodów wodno-kanalizacyjnych oraz biopreparaty, które przydadzą się do oczyszczalni, jezior, czy oczek wodnych. Oferta obejmuje również pompy, które sprawdzą się w stawach hodowlanych, a także mają zastosowanie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i kosmetycznym. Mamy także pompy do osuszania terenów.

Proponujemy naszym klientom wysokiej klasy urządzenia pomiarowe, w tym świstaki studzienne oraz sondy, które mają sygnał świetlny oraz dźwiękowy. Bardzo dobrze sprawdzi się podczas pomiarów głębokości wody. Oferta obejmuje kraty metalowe i z tworzywa sztucznego, które dodatkowo są wzmocnione włóknem szklanym. Oferujemy kraty pomostowe, kanałowe oraz stopnie schodowe.

Nasza firma prowadzi także sprzedaż małej architektury oraz pojemnikó i koszy, które służą do odpadów komunalnych. Zależy nam na pełnej ochronie środowiska.

Do każdego zadania w pełni się angażujemy. Zapewniamy indywidualne podejście do klientów. Spełnimy wszelkie wymagania.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Stylbud

Stylbud, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Stylbud