Stolarka drzwiowa renomowanych producentów
Stolarka drzwiowa renomowanych producentów, Strefa Drzwi. Bramy garażowe, okna, podłogi. Neubauer R., Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9580625364
REGON: 220868099
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Strefa Drzwi znajduje się w Gdyni. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Robert Neubauer specjalizuje się w handlu i usługach związanych ze stolarką okienną i drzwiową. Firma działa na rynku od 2009 roku i oferuje najlepsze jakościowo materiały, za najniższą cenę.

Oferta

Stolarka otworowa to niezbędne wyposażenie każdego domu i mieszkania. Zakup konstrukcji tego typu nie jest jednak prosty, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów z firmy Strefa Drzwi. Przedsiębiorstwo dysponuje rozwiązaniami renomowanych producentów, które charakteryzują się wytrzymałością, łatwością montażu i wysoką estetyką. Wykwalifikowani monterzy szybko i precyzyjnie instalują wybrane przez Państwa konstrukcje, oczywiście po wcześniejszych pomiarach. Zajmują się również serwisem wszystkich elementów wykończeniowych.

W Strefie Drzwi przede wszystkim można kupić stolarkę drzwiową, w tym drzwi zewnętrzne o właściwościach antywłamaniowych i drzwi wewnętrzne, do oddzielania pomieszczeń. Wśród drzwi można wyróżnić konstrukcje fornirowane i laminowane, izolujące akustycznie i wzmocnione na wypadek uszkodzeń mechanicznych. Ponadto sprzedawane są drzwi szklane, odporne na ogień i wykonane ze stali kwasoodpornej.

Firma oferuje także klientom okna z tworzyw sztucznych, aluminium, drewna i łączące drewno z aluminium. a także osłony do stolarki okiennej. Są to rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz maty i żaluzje. Uzupełnieniem oferty są bramy. Konstrukcje tego typu dzielą się na:
  • bramy garażowe
  • bramy przemysłowe
  • bramy przesuwne
  • bramy składane
  • bramy rolowane
  • bramy segmentowe
Więcej informacji dotyczących firmy Strefa Drzwi i sprzedawanych konstrukcji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Strefa Drzwi. Bramy garażowe, okna, podłogi. Neubauer R.

Strefa Drzwi. Bramy garażowe, okna, podłogi. Neubauer R., Gdynia

Opinie (1)

Opinie o firmie Strefa Drzwi. Bramy garażowe, okna, podłogi. Neubauer R.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
19.11.2013
NIE POLECAM!!!! Żaluzję i drzwi zgłoszone do reklamacji już dwukrotnie po zaledwie kilku tygodniach. Drugiej naprawy nie doczekałam się mimo iż czekam już 2 miesiąc. Bezczelny właściciel oraz jego brat, zbywają a ludzi. Szkoda nerwów na nieprofesjonalną firmę.