Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9491835048
Branża:

Polecane oferty

Prowadzona przez nas stolarnia to firma rodzinna, która istnieje już prawie 60 lat. Specjalizujemy ...
Głównym aspektem prowadzonej przez nas działalności są usługi stolarskie. Prowadzimy dobrze wyposaż...
Czerwionka-Leszczyny, ks. Pojdy 14
Proponujemy elementy stolarki wykonane ze stali, drewna, czy PCV. Dysponujemy produktami od renomow...
Kotórz Mały, Opolska 67
Do zakresu świadczonych przez naszą firmę usług należy obróbka drewna oraz materiałów drewnopochodn...

O firmie

Profesjonalna Stolarnia prowadzona przez doświadczonego stolarza Wojciecha Łuszczyńskiego mieści się w miejscowości Skowronów, w powiecie częstochowskim, na terenie województwa śląskiego. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji i montażu schodów z rożnego rodzaju drewna. Zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników, dba zadowolenie naszych klientów. Oferujemy Państwu obsługę na najwyższym poziomie.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług z zakresu zarówno produkcji, jak i montażu schodów drewnianych. Długoletnie doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia dają Państwu gwarancję solidnie wykonanej pracy. Poprzez wiele lat funkcjonowania, zdobyliśmy zaufanie rzeszy zadowolonych klientów, co również świadczy o realizacji usług na najwyższym poziomie. Gwarancją rzetelnie wykonanej pracy jest fakt, że wykonaliśmy setki zleceń, z których wszyscy nasi klienci są bardzo zadowoleni. Stawiamy na najwyższą jakość usług.

Oferujemy profesjonalne wykonawstwo schodów:
  • samonośnych
  • na konstrukcji stalowej
  • zabiegowych
  • ażurowych
  • dywanowych
  • obkładanych na beton
Ponadto zajmujemy się też balustradami. Schody produkujemy z różnego rodzaju drewna, w tym między innymi z akacji, dębu, buku, jesionu oraz wiązu, a także z powierzonego nam drewna.

Dodatkowo zajmujemy się produkcją drzwi zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Prowadzimy owocną współpracę z hotelami, restauracjami oraz deweloperami, a także z aranżatorami wnętrz i instytucjami publicznymi. ofertę kierujemy do klientów z województw śląskiego, małopolskiego oraz opolskiego i łódzkiego, a także mazowieckiego.

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom wszystkich naszych klientów, gdyż zależy nam na Państwa maksymalnej satysfakcji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i osób prywatnych. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Gwarantujemy rzetelność oraz dokładność i terminowość.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz drogą elektroniczną. Zapewniamy, że przygotujemy dla Państwa darmową wycenę. Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Stolarnia. Wojciech Łuszczyński

Stolarnia. Wojciech Łuszczyński, Skowronów

Opinie (0)

Opinie o firmie Stolarnia. Wojciech Łuszczyński