Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, Stator Nieruchomości, Elbląg

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5781007470
REGON: 170245830
Rok założenia:
1995

O firmie

Prowadzona przez nas agencja nieruchomości Stator funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Jej założycielem jest Elżbieta Jarosławska. Firma znajduje się w Elblągu. Zajmujemy się pośrednictwem w wynajmie, sprzedaży i kupnie różnego rodzaju nieruchomości.

Oferta

Tak dobre prosperowanie firmy zawdzięczamy jej założycielce Elżbiecie Jarosławskiej, która jest absolwentką Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie. Z dobrymi wynikami ukończyła ją w 1985, uzyskując tytuł magistra. Za to w 2000 roku zdobyła licencję zawodową nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast (pod nr. 1103), a w 2002 roku zrealizowała studia podyplomowe w zakresie szacowania nieruchomości na Politechnice Szczecińskiej Wydział Budownictwa i Architektury (Oddział Gdańsk) pod opieką promotora prof. dr hab. Ryszarda Cymermana.

Oferujemy profesjonalne usługi zarówno kupna, jak i sprzedaży oraz wynajmu różnego typu nieruchomości. Wynajmujemy atrakcyjne mieszkania, które pomieszczą od jednej do czterech osób. Niektóre z mieszkań są umeblowane, co pozwoli Państwu na zniwelowanie wydatków związanych z przeprowadzką.

Oprócz tego:
  • sprzedajemy i wynajmujemy domy,
  • sprzedajemy i wynajmujemy lokale usługowe i gospodarcze.
Jeżeli marzą Państwo o wybudowaniu własnego domu lub innego obiektu, przygotowaliśmy interesującą ofertę działek użytkowych. Ponadto pomożemy Klientom uzyskać kredyt hipoteczny, mieszkaniowy czy budowlany.

Zajmujemy się ze wszystkimi czynnościami związanymi z udostępnieniem nieruchomości, od sprawdzenia i skorygowania stanu prawnego, aż po przygotowanie odpowiednich dokumentacji. Najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo Klientów, dlatego dokładnie kontrolujemy oferty obiektów. Podjęliśmy współpracę z innymi biurami nieruchomości oraz rzeczoznawcami, by świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Stator Nieruchomości.

Kontakt

Kontakt Stator Nieruchomości

Stator Nieruchomości, Elbląg

Opinie (1)

Opinie o firmie Stator Nieruchomości

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.10.2018
Jestem badzo zadowolony z uslug agecji nieruchomosci Stator Panie w agecji badzo mile i profesionalne w swoim fachu. Prowadza prace bardzo skrupulatnie ,szybko i bez klopotow . Korzystajac z tej agecji zaoszczedzisz czasu , stresu i niepotrzebnych kosztow. Badzo polecam Piotr Marasinski