Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5641479335
REGON: 110200120
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Podstawowym aspektem naszej działalności są kompleksowe usługi dotyczące wywozu nieczystości z tere...
W naszym biurze pracują doświadczeni i zawodowi geodeci. Wszystkie prace geodezyjne wykonywane są d...
Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług geodezyjnych. Nasza oferta jest skierowana do klient...
Przedmiotem naszej działalności są usługi wodno-kanalizacyjne. Specjalizujemy się przede wszystkim ...

O firmie

"Starostwo Powiatowe" w miejscowości Krasnystaw jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Starostwo Powiatowe" znajduje się w miejscowości Krasnystaw w województwie lubelskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: M. Sobieskiego 3. Kod pocztowy do korespondencji to: 22-300 Krasnystaw. "Starostwo Powiatowe" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5641479335. Numer REGON to: 110200120.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 82 576 52 11. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: starostwo@krasnystaw-powiat.pl.

Kontakt

Kontakt Starostwo Powiatowe

Starostwo Powiatowe, Krasnystaw

Opinie (0)

Opinie o firmie Starostwo Powiatowe