Akacjowe drewno kominkowe
Akacjowe drewno kominkowe, Standrew Kamil Stankiewicz, Kursko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5961534030
REGON: 383616075
Rok założenia:
2019

O firmie

Przedsiębiorstwo Standrew oferuje swoje usługi w zakresie sprzedaży wysokojakościowego drewna opałowego. Siedziba naszego zakładu mieści się w Kursku, na terenie województwa lubuskiego. Firmą zarządza Kamil Stankiewicz. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.

Oferta

Pomimo niedługiej obecności na rynku nasza rzetelność i zaangażowanie pozwoliły nam na zajęcie ugruntowanej pozycji i zdobycie uznania wśród wielu zadowolonych klientów. Państwa zaufanie zdobyliśmy dzięki doskonałemu produktowi i profesjonalnej obsłudze zleceń.

Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem pracowników, którzy od lat znają się i współpracują. Dobra atmosfera w firmie sprzyja naszej terminowości i sprawności.

Oferujemy drewno kominkowe:
  • jesionowe,
  • dębowe,
  • bukowe,
  • sosnowe,
  • akacjowe.
Gwarantujemy, że nasze drewno opałowe to produkt najwyższej klasy. Do sprzedaży trafia tylko starannie wyselekcjonowane, gęste drewno. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem magazynowo-sprzętowym, dzięki któremu wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo i sprawnie. Dodatkowo zapewniamy transport drewna pod wskazany przez klienta adres. Zapewniamy, że nasze drewno kominkowe jest twarde i suche, co skutkuje bardzo dobrą wydajnością podczas spalania.

Zadowolenie klienta to dla nas sprawa priorytetowa. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników. Każdego dnia stajemy na wysokości zadania, aby zadowolić najbardziej wymagających kontrahentów.

Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z firmą Standrew. Z przyjemnością odpowiemy na pytania dotyczące oferty i możliwości współpracy. Zapewniamy profesjonalną obsługę klienta i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy!

Marki i specjalizacje

Dodatkowo mamy w asortymencie drewno z takich drzew jak grab, buk, olcha, a także osika. Oprócz tego polecamy drewno brzozowe, które spala się równym płomieniem i zawiera śladowe ilości substancji smolistych. Ponadto zapewniamy wysokiej jakości drewno mieszane.

Gwarantujemy fachowe doradztwo oraz atrakcyjne ceny.
Uzupełnienie naszej oferty stanowi transport drewna. Podejmiemy się dostarczenia kupionego towaru w miejsce wyznaczone przez Klienta.

Artykuły

Przechowywanie drewna kominkowego
Przechowywanie drewna kominkowego
Sprawdź jaki wpływ na drewno kominkowe ma poziom jego wilgotności. Przeczytaj jakie czynniki wpływają na wydajność drewna kominkowego i jak je przechowywać.

Wideo

Kontakt

Kontakt Standrew Kamil Stankiewicz

Standrew Kamil Stankiewicz, Kursko

Opinie (1)

Opinie o firmie Standrew Kamil Stankiewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
29.07.2019
Bardzo dobre drewno do kominka. Duży wybór produktów, dobra cena. Firma działa rzetelnie i profesjonalnie. Polecam.