Twoja rachunkowość w naszych rękach
Twoja rachunkowość w naszych rękach, Stabil Biuro rachunkowe, doradca podatkowy mgr Urszula Stańczak, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9371001783
Dodatkowe kontakty:

608 293 214

O firmie

Biuro rachunkowe Stabil istnieje na rynku od 2001 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Bielsku-Białej, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się świadczeniem usług księgowych. Osobą decyzyjną jest mgr Urszula Stańczak, doświadczony doradca podatkowy.

Oferta

Nasze biuro oferuje usługi rachunkowe związane z rozliczaniem firm. Do naszych zadań należy rozliczanie PIT-ów oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych. Wykonujemy rozliczenia dochodów zagranicznych. Kompleksowo poprowadzimy ewidencje środków trwałych i wyposażenia. Ponadto udzielamy naszym klientom rzetelnego doradztwa z zakresu podatków.

Każdego z Państwa traktujemy w sposób indywidualny. Naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem i należną starannością. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na sprawną realizację zleceń.

Biuro rachunkowe Stabil w Bielsku-Białej zajmuje się również prowadzeniem ryczałtu ewidencjonowanego oraz ewidencji podatkowych, w tym ewidencji środków trwałych oraz ewidencji wyposażenia. Ponadto sporządzamy zeznania roczne osób fizycznych.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Zakres działalności

Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Stabil Biuro rachunkowe, doradca podatkowy mgr Urszula Stańczak

Stabil Biuro rachunkowe, doradca podatkowy mgr Urszula Stańczak, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Stabil Biuro rachunkowe, doradca podatkowy mgr Urszula Stańczak