Oferujemy kąpiele lecznicze i relaksacyjne dla zwierząt
Oferujemy kąpiele lecznicze i relaksacyjne dla zwierząt, Spa Dla Psa. Salon Psiej Urody. Doradztwo Rolnicze Sylwia Drab, Dobra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7371231223
REGON: 492881284

O firmie

Salon Psiej Urody Spa Dla Psa znajduje się w Dobrej, w powiecie limanowskim, na terenie województwa małopolskiego. Na rynku jesteśmy obecni od 2017 roku. Specjalizujemy się w pielęgnacji zwierząt. Oferujemy też doradztwo rolnicze. Osobą decyzyjną jest Sylwia Drab.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest dbanie o perfekcyjny i nienaganny wygląd zwierzaków. Świadczymy kompleksowe usługi kosmetyczno-pielęgnacyjne dla psów i kotów. Nasz salon powstał, by zadbać o wszystkie potrzeby i dobre samopoczucie Państwa pupili.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • obcinanie pazurków,
  • trymowanie psów,
  • strzyżenie łap czworonogów,
  • strzyżenie okolic oczu czworonogów,
  • usuwanie nadmiaru sierści,
  • strzyżenie kotów,
  • czesanie psów,
  • rozczesywanie skołtunionej sierści.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Pracownicy mają świetne podejście do zwierząt, dlatego stosując wiedzę na temat psów jesteśmy w stanie ograniczyć stres naszych czworonożnych klientów do minimum.

W salonie znajdują się specjalistyczne urządzenia, które umożliwiają nam przeprowadzanie większości zabiegów. Dodatkowo dbamy o higienę pracy, dlatego wszystkie narzędzia są poddawane sterylizacji.

By ułatwić nam wykonywanie czynności pielęgnacyjnych, właściciel czworonoga powinien pamiętać o kilku kluczowych kwestiach. Przed wizytą pies powinien być po spacerze i nie powinien być najedzony, należy poinformować groomera o ewentualnych schorzeniach psa lub skłonności do alergii, a przed zabiegiem trymowania nie kąpać pieska minimum 2 tygodnie. Należy również przygotować psa do wizyty, np. poprzez oswajanie go z czesaniem czy podnoszeniem łap.

Korzystamy z najwyższej jakości kosmetyków i środków pielęgnacyjnych, które są całkowicie nieszkodliwe dla czworonogów. W ramach bezpieczeństwa przed pierwszą wizytą należy dostarczyć do salonu aktualny wykaz szczepień przeciwko wściekliźnie oraz poinformować w przypadku, gdy pies jest agresywny, bądź przejawia agresję w konkretnych sytuacjach, np. przy strzyżeniu łap.

Podejmujemy się strzyżenia psów rasowych według wzorca FCI, wykonujemy kąpiele relaksacyjne, pielęgnacyjne i lecznicze, a także zajmujemy się stylizacją psich fryzur. Ponadto w sprzedaży mamy ogromny wybór akcesoriów zoologicznych, między innymi smycze, obroże, ubranka i smakołyki.

Drugim profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu doradztwa rolniczego. Podpowiemy jakie wnioski wypełnić i do jakich urzędów je dostarczyć.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu wizyty. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia Salonu Psiej Urody Spa Dla Psa w Dobrej.

Artykuły

Strzyżenie, trymowanie i układanie psich fryzur w specjalnym salonie
Strzyżenie, trymowanie i układanie psich fryzur w specjalnym salonie
Strzyżenie, trymowanie czy układanie fryzur psom to zadania przeznaczone dla profesjonalistów z salonów psiej urody, dbających o pielęgnacje czworonogów.
Kompleksowa pielęgnacja psa w salonie urody
Kompleksowa pielęgnacja psa w salonie urody
Warto zadbać o pełną pielęgnację psa w salonie Spa Dla Psa – kąpiel, czyszczenie uszu, oczu, obcinanie pazurów czy zabiegi strzyżenia i trymowania sierści.

Wideo

Kontakt

Kontakt Spa Dla Psa. Salon Psiej Urody. Doradztwo Rolnicze Sylwia Drab

Spa Dla Psa. Salon Psiej Urody. Doradztwo Rolnicze Sylwia Drab, Dobra

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Spa Dla Psa. Salon Psiej Urody. Doradztwo Rolnicze Sylwia Drab

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka
Agnieszka
5.0
16.05.2019
Koleżanka poleciła mi to miejsce i to był strzał w dziesiątkę. Od teraz będę chodzić z psem do takiego salonu.
Damian
Damian
5.0
12.03.2019
Co 2 miesiące uczęszczam z psem do tego typu miejsc. Dzięki temu specjaliści mogą zadbać o jego wygląd i samopoczucie.
Helena
Helena
5.0
22.01.2019
Współpraca z Salonem Psiej Urody przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Mój psiak wrócił do domu bardzo zrelaksowany i spokojny.
Ela
Ela
5.0
11.11.2018
Jestem bardzo zadowolona z jakości usług pielęgnacyjnych, jakie świadczą w tym salonie dla psów. Pracownicy znają się na tym co robią. Polecam.
Nadia
Nadia
5.0
12.09.2018
Używają tutaj wysokiej klasy kosmetyki dla zwierząt. Dzięki temu mam pewność, że nic nie zaszkodzi mojemu pupilowi.
Marzanna
Marzanna
5.0
17.07.2018
Bardzo dobrym zabiegiem, który ma duże znaczenie w pielęgnacji psa jest usuwanie martwej sierści czyli trymowanie. Mój pupil ma systematycznie wykonywany taki zabieg.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
18.06.2018
Pani Sylwia ma bardzo dobre podejście do zwierząt. Mam psa ze schroniska, który bardzo boi się obcych ludzi, jest w stosunku do nich nieufny. Do Pani Sylwii przekonał się bardzo szybko, jak nigdy do nikogo obcego. Oboje jesteśmy zadowoleni z usług Psiego Spa i na pewno będziemy przyjeżdżać już tylko tam.
Kasia
Kasia
5.0
24.05.2018
Od kilku miesięcy systematycznie przychodzę tutaj z moim pieskiem. Pracownicy mają bardzo dobre podejście do zwierząt. Polecam serdecznie.