Dobór aparatów słuchowych dla słabosłyszących
Dobór aparatów słuchowych dla słabosłyszących, Sonido Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5991015234

O firmie

Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących Sonido znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Firma prowadzi także swoje gabinety w innych miastach województwa lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, np. Szczecinie, Międzychodzie, Policach i Kostrzynie nad Odrą. Działa na rynku od połowy lat 90. XX wieku i pomaga osobom, które mają problemy ze słuchem.

Oferta

Słuch to jeden z najważniejszych zmysłów, dlatego jego pogorszenie poważnie utrudnia życie. Rozmowy, oglądanie telewizji i słuchanie radia stają się prawdziwym wyzwaniem i niejednokrotnie frustrują osobę niedosłyszącą. Rozwiązaniem są oczywiście specjalne aparaty wzmacniające dźwięki, a ich największy wybór znajdą Państwo w gabinetach Sonido. Firma ta zatrudnia specjalistów z zakresu protetyki słuchu, którzy wykonują profesjonalne badania i na ich podstawie dobierają najlepsze rozwiązania. Diagnostyka wykonywana w gabinecie obejmuje takie badania audiologiczne jak:
  • audiometria tonalna
  • audiometria nadprogowa
  • audiometria mowy
  • audiometria impedancyjna
W przypadku osób starszych i tych, które mają problemy z poruszaniem, możliwe są wizyty domowe.

Urządzenia dostępne w ofercie to aparaty wewnątrzuszne, aparaty zauszne i aparaty zauszne na dopasowanie otwarte. Czwartym typem aparatów sprzedawanych przez firmę jest RIC, ze słuchawką w kanale.

Nie każdego stać na zakup aparatu słuchowego, dlatego Sonido prowadzi sprzedaż ratalną oraz pomaga wypełnić dokumenty potrzebne do uzyskania refundacji.

Uzupełnieniem oferty ośrodka jest dostarczanie akcesoriów do aparatów słuchowych. Klienci mogą zakupić baterie, wkładki uszne i środki służące do konserwacji oraz czyszczenia aparatów.

Więcej informacji, w tym adresy pozostałych gabinetów Sonido znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

W ofercie znajdują się aparaty słuchowe Starkey, Bernafon, Phonak i innych marek.

Kontakt

Kontakt Sonido Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących

Sonido Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących, Gorzów Wielkopolski

Opinie (0)

Opinie o firmie Sonido Ośrodek Obsługi Osób Słabosłyszących