Geodezyjna obsługa inwestycji
Geodezyjna obsługa inwestycji, Smółka Michał Usługi Geodezyjne M.s., Wronki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7871848300
REGON: 639828000
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba firmy Michała Smółki znajduje się we Wronkach, w powiecie szamotulskim, w województwie wielkopolskim. Właściciel jest geodetą świadczącym usługi na rzecz firm, instytucji i osób fizycznych. Rozpoczął działalność w 2000 roku.

Oferta

Od początku działalności firma Michała Smółki świadczy usługi geodezyjne i kartograficzne na wysokim poziomie. Mogą to być pojedyncze zlecenia lub kompleksowa obsługa. Przedsiębiorstwo zapewnia w każdym przypadku indywidualne podejście do zlecenia, dotrzymywanie terminów i precyzyjne pomiary. Do tego celu stosowane są nowoczesne urządzenia, takie jak niwelatory i tachimetry do pomiarów sytuacyjno-wysokościowych. Można do nich zaliczyć mierzenie odkształceń i przemieszczeń budynków, sprawdzanie powierzchni obiektów i działek, a także określanie pionowości. Usługi geodezyjne polegają również na takich czynnościach jak:
  • rozgraniczenia
  • tyczenie obiektów budowlanych
  • inwentaryzacja budowli
Rozgraniczenia dotyczą dzielenia działek, łączenia ich, a także wyznaczania i wznawiania granic. Z kolei tyczenia obejmują budynki oraz trasy i urządzenia podziemne. Natomiast inwentaryzacje wykonywane są dla budynków, działek i przyłączy.

Uzupełnieniem oferty jest sporządzanie map do celów projektowych i aktualizowanie wcześniej przygotowanych planów.

Więcej informacji dotyczących firmy Michała Smółki znajdą Państwo na stronie internetowej. O zakresie działalności można się również dowiadywać pod podanym numerem telefonu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Smółka Michał Usługi Geodezyjne M.s.

Smółka Michał Usługi Geodezyjne M.s., Wronki

Opinie (15)

Opinie o firmie Smółka Michał Usługi Geodezyjne M.s.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
27.03.2019
Polecam usługi tej firmy. Nie tylko dotrzymują terminów, ale także wykonują bardzo dokładne pomiary. Chciałbym żeby wszyscy geodeci mieli takie podejście.
Filip
Filip
5.0
04.01.2019
Polecam usługi Pana Michała. Współpracowaliśmy podczas sporej inwestycji i byłem zadowolony z jego profesjonalizmu. Kładzie nacisk na dokładność, dlatego jego pomiary są tak przydatne.
Krzysiek
Krzysiek
5.0
27.11.2018
Współpracuję z tym geodetą od wielu lat i wiem, że mogę na niego liczyć. Mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i dzielenie nieruchomości to tylko część z jego oferty.
Krystian
Krystian
5.0
09.04.2018
Nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną. Znają się na obowiązujących przepisach i wdrażają je w życie. Pomiary wykonane precyzyjnie.
Wiktor
Wiktor
5.0
03.03.2018
Kompetencja to odpowiednie słowo określające tę firmę. Pracownicy przyjechali pod wskazany adres i dokonali niezbędnych pomiarów. W późniejszym czasie otrzymałem pełną dokumentację. Super.
Daniel
Daniel
5.0
02.02.2018
Jedna z lepszych firm geodezyjnych w okolicy. Tyczenie obiektów i wznawianie granic przebiegło bardzo szybko. W międzyczasie dowiedziałem się wielu interesujących i przydatnych rzeczy.
Dominik
Dominik
5.0
02.01.2018
Widać, że wiedzą co robią. Firma posiada nowoczesny sprzęt, dzięki czemu byłem spokojny o wyniki pomiarów.
Matylda
Matylda
5.0
07.12.2017
Profesjonalizm w 100%. Wszystko odbyło się zgodnie z założeniami. Mapy do celów prawnych otrzymałam na czas. Polecam serdecznie.
Franek
Franek
5.0
07.11.2017
Z taką firmą można jechać na koniec świata. Wykonali pomiary geodezyjne w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, a dodatkowo nadzorowali moją budowę. Polecam.
Sebastian
Sebastian
5.0
14.10.2017
Firma godna polecenia. Znają się na usługach geodezyjnych, na co wskazuje wieloletnie doświadczenie. Przemili pracownicy i sprawna obsługa.
Wojciech
Wojciech
5.0
28.09.2017
Długo szukałem biura geodezyjnego, które w całości wykona wszystkie moje prośby. Mapy do celów projektowych zostały wykonane poprawnie i w bardzo krótkim czasie. Świetna firma!
Grzesiek
Grzesiek
5.0
13.08.2017
Współpraca z tym biurem geodezyjnym przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Wielki plus za kontakt z właścicielem. Polecam serdecznie.
Ewelina
Ewelina
5.0
09.07.2017
Jestem zadowolona z usług jakie świadczy ta firma. Pracownicy znają się na swojej pracy i służą pomocą. Polecam.
Beata
Beata
5.0
16.06.2017
Koleżanka poleciła mi tę firmę i to był strzał w dziesiątkę. Tyczenie granic działki przebiegł bardzo sprawnie. Otrzymałam całą potrzebną dokumentację. Super!
Artur
Artur
5.0
21.05.2017
Przedsiębiorstwo Smółka Michał Usługi Geodezyjne poradziło sobie ze wszystkimi zadaniami, jakie przed nimi postawiłem. Jestem zadowolony, gdyż zależało mi na profesjonalnej i sprawnej obsłudze. W przyszłości na pewno będę jeszcze się z nimi kontaktował.