Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8381743907
REGON: 14636736800000

Polecane oferty

Prowadzimy przedszkole, w którym oferujemy zróżnicowaną ofertę metodyczno-wychowawczą. To bezpieczn...
Czarny Las, Kwitnącej Wiśni 12
Prowadzimy niepubliczne przedszkole artystyczno-językowe. Zapewniamy odpowiednią edukację oraz dbam...
Prowadzimy niepubliczne przedszkole, w którym zapewniamy rozwój i edukację najmłodszych. Nasza plac...
Miś Uszatek zaprasza do domowego przedszkola - do miejsca, które zapewnia dzieciom niezbędny rozwój...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Smerfolandia. Przedszkole Niepubliczne" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 8381743907. Numer REGON firmy to: 14636736800000.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Mszczonów w województwie mazowieckim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Warszawska 39. Kod pocztowy do korespondencji to: 96-320 Mszczonów. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 51.97438N, 20.51363E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: smerfolandia@smerfolandia.pl. Branża Przedszkola niepubliczne to dziedzina, w której firma "Smerfolandia. Przedszkole Niepubliczne" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Przedszkole zapewnia fachową opiekę dzieciom w wieku od lat 3 do 5, pełniąc przy tym funkcje opiekuńcze, wychowawcze oraz edukacyjne tak ważne na tym etapie rozwoju dziecka. Doświadczone grono pedagogiczne zapewnia przedszkolakom naukę poprzez wspólną zabawę, co w szczególności wpływa na rozwój ich indywidualnych umiejętności i zainteresowań, będąc równocześnie etapem przygotowania dziecka do przyszłych obowiązków szkolnych.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 509 358 750.

Kontakt

Kontakt Smerfolandia. Przedszkole Niepubliczne

Smerfolandia. Przedszkole Niepubliczne, Mszczonów

Opinie (0)

Opinie o firmie Smerfolandia. Przedszkole Niepubliczne