Bez żadnych problemów naprawimy Twój samochód
Bez żadnych problemów naprawimy Twój samochód, Sławek. S. Kierzkowski, Henryszew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8381028091

O firmie

Firma Sławek znajduje się w Henryszewie, w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w elektromechanice samochodowej. Działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Sławomir Kierzkowski.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Sławek jest naprawa samochodów. Możemy Państwu zaproponować usługi związane z klimatyzacją, między innymi czyszczenie, bądź napełnianie. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy także wykonywanie diagnostyki komputerowej. Zajmujemy się również centralnymi zamkami. Podejmiemy się usunięcia usterek w instalacjach elektrycznych.

W naszej ofercie można znaleźć badanie odchylenia w ciśnieniu doładowania oraz w czasie wtrysku, a także badanie na poziomie ASO. Prowadzony przez warsztat samochodowy oferuje sprawdzanie wskaźników, silnika oraz przepływomierza. Podejmiemy się zleceń związanych z ABS, autoalarmami i wymianą oleju. Uzupełnienie naszej oferty stanowią usługi wulkanizacyjne, w skład których wchodzi między innymi wymiana opon.

Nasi doświadczeni mechanicy służą pomocą i fachowym doradztwem. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm. Wyróżniamy się terminowością. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Sławek.

Kontakt

Kontakt Sławek. S. Kierzkowski

Sławek. S. Kierzkowski, Henryszew

Opinie (0)

Opinie o firmie Sławek. S. Kierzkowski