Badania i leczenie schorzeń laryngologicznych
Badania i leczenie schorzeń laryngologicznych, Skrzydlewska-Kaczmarek Beata, lek. med. Specjalistyczny Gabinet chorób uszu, nosa, gardła I krtani, Jelenia Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6111026075
REGON: 230077668
Rok założenia:
1994

O firmie

Nazywam się Beata Skrzydlewska-Kaczmarek i od ponad 20 lat prowadzę specjalistyczny gabinet. Mój gabinet chorób uszu, nosa, gardła i krtani znajduje się w Jeleniej Górze, na terenie województwa dolnośląskiego. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Zakres specjalizacji, którymi się zajmuję, jest naprawdę szeroki. Diagnozuję i leczę choroby gardła oraz krtani, takie jak zapalenie błony śluzowej czy zapalenia migdałków. Zajmuję się również chorobami uszu. Nie tylko chorobami przewlekłymi, jak zapalenie ucha, ale również poważniejszymi, na przykład zaburzeniami słuchu.

Leczę nie tylko osoby dorosłe, ale również dzieci. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Dobro moich pacjentów jest dla mnie najważniejsze. Posiadam wszystkie konieczne kwalifikacje do wykonywania tego zawodu. W gabinecie możliwe jest wykonywanie potrzebnych zabiegów. Zawsze służę pomocą i fachową poradą.

Co więcej, oferuję również leczenie schorzeń takich jak:
  • przerost migdałków,
  • niedosłuch .
Konsultacje z zakresu chorób uszu, krtani i gardła odbywają się po uprzednim ustaleniu terminu. Szanuję czas moich pacjentów i staram się, by leczenie problemu było przeprowadzone bardzo szybko.

Kontakt

Kontakt Skrzydlewska-Kaczmarek Beata, lek. med. Specjalistyczny Gabinet chorób uszu, nosa, gardła I krtani

Skrzydlewska-Kaczmarek Beata, lek. med. Specjalistyczny Gabinet chorób uszu, nosa, gardła I krtani, Jelenia Góra

Opinie (1)

Opinie o firmie Skrzydlewska-Kaczmarek Beata, lek. med. Specjalistyczny Gabinet chorób uszu, nosa, gardła I krtani

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.06.2014
Bardzo dobry lekarz laryngolog, polecam