Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6851424648
REGON: 370736622
Rok założenia:
1997

O firmie

Przedsiębiorstwo Skat-Pol znajduje się w Jaśle, na terenie województwa podkarpackiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą kostki brukowej i granitowej. Osobą decyzyjną jest Jadwiga Kuzak.

Oferta

Od 18 lat działamy prężnie w branży budowlanej. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży materiałów budowlanych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sprzedaż kostki brukowej, sprzedaż kostki granitowej, sprzedaż materiałów ściennych, sprzedaż rur oraz termoizolacji. Nasze produkty podchodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w ofercie na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku, również przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania. Uzupełnieniem naszego asortymentu jest polbruk, bruk-bet oraz joniec i arbet.

Klientom oferujemy też kształtki, chemię budowlaną, cegły klinkierowe, systemy kominowe oraz podbitki dachowe. Specjalizujemy się też w świadczeniu usług z zakresu brukarstwa. W tym zakresie zapewniamy układanie kostki brukowej. Proponujemy również transport HDS, który wykonujmy za pomocą samochodów dostawczych do 3,5 ton i samochodów ciężarowych do 40 ton. Jesteśmy w stanie dostarczyć zakupione przez Państwa produkty pod wskazany adres.

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Skat-Pol w Jaśle.

Kontakt

Kontakt Skat-Pol Kuzak Kostka brukowa Kostka granitowa

Skat-Pol Kuzak Kostka brukowa Kostka granitowa, Jasło

Opinie (0)

Opinie o firmie Skat-Pol Kuzak Kostka brukowa Kostka granitowa