Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6262708157
REGON: 243127666
Rok założenia:
2012
Branża:

Polecane oferty

Piekary Śląskie, Lortza 80
Pracownia Artedis to miejsce, w którym tworzy się wyjątkowe projekty. Indywidualne podejście wyróżn...
Piekary Śląskie, Lortza 80
Pracownia Artedis to miejsce, w którym tworzy się wyjątkowe projekty. Indywidualne podejście wyróżn...
Podstawowym zakresem działalności firmy "Brus-Lachowicz" jest sporządzanie wielobranżowych dokument...
Ponad 20 lat na rynku pozwoliło nam zyskać ogromne doświadczenie, które doceniło wielu Klientów. W ...

O firmie

Nazywam się Aleksandra Łukasiewicz. Jestem wysoko wykwalifikowanym architektem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Prowadzę własną pracownię projektową Skala Studio zlokalizowaną w Bytomiu, w województwie śląskim.

Oferta

Klientom mojego biura oferuję szeroki zakres usług w ramach projektowania architektonicznego i wielobranżowego. Specjalizuję się w sporządzaniu projektów obiektów mieszkalnych i biurowych, a także usługowo-handlowych oraz przemysłowych. Przygotowuję koncepcje zarówno domów jedno-, jak i wielorodzinnych. Podejmuję się także opracowania projektów obiektów użyteczności publicznej i obiektów sportowych oraz projektów związanych z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną.

Na życzenie Klientów przygotowuję także projekty przebudowy oraz rozbudowy i nadbudowy obiektów. Sporządzam również koncepcje zmiany sposobu użytkowania budynków. Opracowuję projekty termomodernizacji już istniejących budynków, włączając w to kolorystykę elewacji i audyt energetyczny.

Ponadto oferuję opracowanie:
  • ekspertyz,
  • koncepcji projektowych,
  • specyfikacji technicznych
związanych z wykonaniem lub odbiorem robót. Klientom pomagam także w przystosowaniu istniejących obiektów do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz dostosowaniu obiektów do obowiązujących przepisów z zakresu BHP i ppoż.

W ramach nadzoru inwestorskiego i autorskiego czuwam nad prawidłową realizacją inwestycji. Zapewniam fachowe doradztwo i kompleksową obsługę. Inwestorom pomagam w załatwieniu wszelkich formalności, w tym m.in. pozwolenia na budowę czy pozwoleń konserwatorskich.

Zapraszam do rozpoczęcia współpracy, a w razie pytań do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Skala Studio A. Łukasiewicz

Skala Studio A. Łukasiewicz, Bytom

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Skala Studio A. Łukasiewicz