Specjalizujemy się w tłumaczeniu języka włoskiego
Specjalizujemy się w tłumaczeniu języka włoskiego, Sj.consulting Joanna Sobieraj, Tarnobrzeg

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8672243664
REGON: 368008060
Branża:

O firmie

Firma Sj.consulting znajduje się w Tarnobrzegu, na terenie województwa podkarpackiego. Działalność prowadzimy od 2017 roku. Zajmujemy się tłumaczeniami języka włoskiego. Właścicielką jest Joanna Sobieraj.

Oferta

W branży translatorskiej działamy od 2 lat. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizujemy się w języku włoskim. Z naszych usług korzystają zarówno klienci prywatni, jak i właściciele firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne, tłumaczenia pisemne zwykłe, a także tłumaczenia tekstów technicznych. Dodatkowo zajmujemy się tłumaczeniem dokumentów, katalogów i stron internetowych.

Ponadto zapewniamy tłumaczenia ustne podczas negocjacji, spotkań biznesowych, prezentacji i rozmów na terenie całej Polski i we Włoszech. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzą odnośnie języka włoskiego. Wówczas możemy zapewnić Państwu jeszcze wyższy poziom naszych umiejętności.


Drugim profilem naszej działalności jest doradztwo biznesowe. W tym zakresie zajmujemy się analizą rynkową, doradztwem dotyczącym kompatybilności polskich produktów na rynku włoskim, oceną konkurencji, organizacją wyjazdów służbowych, targów i konferencji, a także tworzeniem baz danych.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Sj.consulting w Tarnobrzegu.

Artykuły

Wzrost zapotrzebowania na tłumaczy języka włoskiego
Wzrost zapotrzebowania na tłumaczy języka włoskiego
Tłumaczenia zwykłe – pisemne, ustne i symultaniczne – języka włoskiego, dla klientów indywidulanych, biznesowych oraz publicznych, oferuje SJ CONSULTING!

Wideo

Kontakt

Kontakt Sj.consulting Joanna Sobieraj

Sj.consulting Joanna Sobieraj, Tarnobrzeg

Opinie (6)

Opinie o firmie Sj.consulting Joanna Sobieraj

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Anna Z.
Anna Z.
5.0
01.08.2019
Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem. Wykonano tłumaczenia rzetelnie, terminowo i sprawnie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. W przyszłości będę korzystać z ich usług. Jak najbardziej godni polecenia.
Aneta
Aneta
4.0
02.11.2019
Tłumaczenie tekstów zajęło pracownikom mało czasu. Wszystko bezbłędnie. Polecam.
Anna
Anna
5.0
19.09.2019
Współpraca przebiegła na wysokim poziomie. Polecam.
Wioletta
Wioletta
5.0
31.07.2019
Jestem zadowolona z przetłumaczonych tekstów. Wszystko na czas i bez błędów.
Gośka
Gośka
5.0
27.05.2019
Współpraca z firmą Sj.consulting przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystam z ich usług.
Mira
Mira
5.0
29.03.2019
Jedno z lepszych biur tłumaczeniowych w okolicy. Widać, że się na tym znają. Polecam serdecznie.