Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6332093839
REGON: 240300510

O firmie

Siedziba firmy Simple Form zlokalizowana jest w Jastrzębiu-Zdroju, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w projektowaniu. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2006 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Jordan Górny.

Oferta

Oferujemy Państwu autorskie projekty zarówno prywatnych wnętrz, jak i siedzib firm czy urzędów. Posiadając wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę połączoną z pasją, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie, nawet od najbardziej wymagających Klientów. Nasze projekty stanowią połączenie prostoty, czystości formy i funkcjonalności. Oferujemy również ciekawe projekty mebli, struktur użytkowych, dekoracji, a nawet stoisk targowych.

Klientom zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie prac, począwszy od fachowego doradztwa, poprzez ustalanie szczegółów, aż po finalny projekt.

Naszym zamiarem jest stworzenie wnętrza, w którym będą czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie.

Skupiamy się przede wszystkim na stałym kontakcie i ustaleniu szczegółów z Klientem oraz określaniu oczekiwań Klienta, jego priorytetów oraz przedstawieniu możliwości działań (określimy materiały potrzebne do wykonania aranżacji oraz ich ewentualny wybór wraz z Klientem). Jesteśmy w stanie przygotować indywidualny projekt graficzny. Oferujemy także konsultacje z Klientem i nadzorowanie etapów tworzenia projektu. Proponujemy również nadzorowanie projektowe.

Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę oraz atrakcyjną ofertę cenową.

Uczestniczymy na każdym etapie współpracy, nadzorujemy prace, korygujemy i wprowadzamy ewentualne zmiany wynikające z warunków technicznych obiektu. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i udzielamy porad podczas wyboru optymalnych do potrzeb produktów i materiałów. W razie potrzeby wskażemy sprawdzone ekipy wykonawcze.

Zależy nam na stworzeniu wnętrza, w którym będą czuli się Państwo komfortowo i bezpiecznie.

Zapraszamy do współpracy z Simple Form.

Kontakt

Kontakt Simple Form

Simple Form, Jastrzębie-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Simple Form