Profesjonalna obsługa biznesu
Profesjonalna obsługa biznesu, Signum-Temporis Business Services & Translations, Grębynice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6771307314
Rok założenia:
2011

O firmie

Siedziba naszej firmy Signum-Temporis Business Services & Translations znajduje się w Grębynicach, w powiecie krakowskim, w województwie małopolskim. Działamy od 2011 roku obsługując zagranicznych klientów biznesowych. Zapewniamy kompleksową i szybką pomoc, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu obsługi biznesu. Zatrudniamy zespół specjalistów dysponujących szeroką wiedzą biznesową. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów przed organami lokalnej i państwowej administracji oraz negocjowaniem umów w imieniu korzystających z naszych usług.

Do zakresu naszych usługi, zalicza się wspieracie i nadzorowanie funkcjonowania zagranicznych firm na polskim rynku. Między innymi zajmujemy się obsługą biurowo-sekretarską, prawną i finansowo-księgową. Podejmujemy się organizacji targów, wystaw i kongresów, a także indywidualnych pobytów biznesowych oraz studyjnych. Rezerwujemy noclegi, zapewniamy transport i organizujemy zwiedzenia zabytków.

Nasza obsługa obejmuje też tłumaczenie dokumentów i pism. Wykonujemy pisemny przekład poświadczony oraz zwykły. Dodatkowo oferujemy tłumaczenie ustne podczas rozmów biznesowych. Zapewniamy usługi tłumaczeniowe w językach: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, czeski, słowacki, włoski, hiszpański, a także ukraiński.

Kolejnym profilem naszej działalności jest obrót nieruchomościami. Wyceniamy oraz szukamy lepszych wynajmu lub sprzedaży.

Zapraszamy do podjęcia współpracy i skorzystania z usług przedsiębiorstwa Signum-Temporis Business Services & Translations.

Artykuły

Jak nawiązać współpracę z zagranicznym partnerem biznesowym?
Jak nawiązać współpracę z zagranicznym partnerem biznesowym?
Nawiązanie współpracy z partnerem zagranicznym wymaga wiedzy i umiejętności, warto więc powierzyć to profesjonalistom, doskonale znającym rynek i języki obce.

Wideo

Kontakt

Kontakt Signum-Temporis Business Services & Translations

Signum-Temporis Business Services & Translations, Grębynice

Opinie (8)

Opinie o firmie Signum-Temporis Business Services & Translations

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Monia
Monia
5.0
02.07.2019
Na co dzień mieszkam we Włoszech, jednak chciałam zorganizować wystawę moich prac w Polsce. Zgłosiłam się więc do Signum-Temporis Business Services & Translations. Wystawa przebiegła bardzo dobrze.
Ewelina
Ewelina
5.0
15.05.2019
Specjaliści od biznesu. Profesjonalnie poprowadzą każdą zagraniczną działalność i zajmą się wszystkim włącznie z obsługą finansowo-księgową. Polecam serdecznie.
Hubert
Hubert
5.0
21.03.2019
Współpracowałem z tą firmą podczas tłumaczenia dokumentów na język hiszpański. Wszystko zostało przeprowadzone sprawnie i dokładnie.
Ada
Ada
5.0
01.01.2019
Prowadzę własną firmę w Londynie, jednak dość często przyjeżdżam do Warszawy. Ta firma kompleksowo zajmuje się rezerwowaniem miejsc w hotelu, organizacją transportu oraz zwiedzaniem miasta w wolnych chwilach.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
20.11.2018
Musiałem przeprowadzić rozmowę z klientem zagranicznym, dlatego zgłosiłem się do tej firmy. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie. Warunki zostały wynegocjowane.
Alex
Alex
5.0
27.09.2018
Firma zorganizowała targi dla mojej firmy zagranicznej. Dzięki temu mogłem trafić z ofertą do większej ilości osób. Dziękuję!
Artek
Artek
5.0
17.07.2018
Nie zawsze mamy czas, by zająć się kontrahentami zagranicznymi, dlatego rozpoczęliśmy współpracę z Signum-Temporis Business Services & Translations. Kompleksowo zajmują się wszystkim.
Ilona
Ilona
5.0
17.05.2018
Często gościmy klientów zagranicznych. Sprawy biznesowe są dla nas bardzo ważne, więc robimy wszystko, by zapewnić kontrahentom najlpsze warunki. Dzięki Signum-Temporis Business Services & Translations jest to możliwe.