Szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych
Szeroki wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych, Sigma. Maleszewski Grzegorz, Węgrów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 18:00
Wt.
07:00 - 18:00
Śr.
07:00 - 18:00
Cz.
07:00 - 18:00
Pt.
07:00 - 18:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8241069552
REGON: 710502781
Rok założenia:
1997
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba firmy Sigma znajduje się w Węgrowie, w województwie mazowieckim. Hurtownia należąca do Grzegorza Maleszewskiego powstała w 1997 roku. Od początku działalności oferuje klientom wysokiej klasy materiały budowlane i wykończeniowe. Zaopatruje zarówno firmy zajmuje się modernizacjami i wznoszeniem budynków, jak i amatorów, którzy planują drobne prace remontowe.

Oferta

Duży wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych, w atrakcyjnych cenach to wizytówka firmy Sigma. W hurtowni znajdą Państwo wszystko co potrzebne do wzniesienia domu od fundamentów, aż po dach oraz do wykończenia jego wnętrz. Doświadczeni pracownicy firmy służą fachowymi poradami przy wyborze produktów i sprawnie przygotowują je do transportu. Proponują między innymi zakup bloczków fundamentowych i gazobetonowych, a także nadproży, belek stropowych oraz stali i siatek zbrojeniowych. W ofercie nie może oczywiście zabraknąć zapraw, klejów, tynków, gipsów oraz wapna i cementu.

Sigma to także duży wybór pokryć dachowych, elementów konstrukcyjnych dachów i akcesoriów, bez których dach nie może funkcjonować. Są to rynny, papy i folie oraz więźba dachowa i takie materiały jak:
  • dachówka ceramiczna
  • blacha trapezowa
  • blachodachówka
Na dachach montowane są ponadto kominy ceramiczne i kwasoodporne.

Do wykorzystania zewnętrznego przeznaczone są również kostki, płytki i palisady wzmacniające nawierzchnię przed domem, a także ogrodzenia, w tym konstrukcje łupane i panelowe wraz z bramami garażowymi. Otwory wejściowe zabezpieczane są stolarką drzwiową, a do najczęściej kupowanych materiałów można zaliczyć odpowiadające za zachowanie odpowiedniej izolacji cieplnej styropiany i wełnę mineralną. W odpowiednio zabezpieczonych wnętrzach można prowadzić prace wykończeniowe, do których potrzebne są artykuły wodno-kanalizacyjne, różne mocowania i płyty kartonowo-gipsowe. Na przygotowanych ścianach i podłogach można kłaść płytki oraz farbę. Ostatnim krokiem jest ułożenie podłóg, np. z paneli, zamontowanie ceramiki sanitarnej, takiej jak toalety, wanny i kabiny prysznicowe oraz nadanie ostatecznego charakteru wnętrzom. Służą do tego tapety, okleiny i inne materiały dekoracyjne.

Uzupełnieniem oferty są narzędzia ręczne i elektryczne oraz ubrania i przyrządy BHP. Bluzy, spodnie, kalosze, okulary, kaski i ochronniki słuchu bardzo przydają się podczas prac budowlanych, tak samo jak łopaty, młotki, piły i inne przyrządy np. taczki i drabiny.

Pełną ofertę handlową hurtowni Sigma znajdą Państwo na stronie internetowej. Więcej informacji o dostępnych materiałach można także uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sigma. Maleszewski Grzegorz

Sigma. Maleszewski Grzegorz, Węgrów

Opinie (0)

Opinie o firmie Sigma. Maleszewski Grzegorz