Doskonałe tabliczki znamionowe
Doskonałe tabliczki znamionowe, Sevi & Larysz, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7540336084
REGON: 530970567
Rok założenia:
2006
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Siedziba agencji reklamowej Sevi & Larysz zlokalizowana jest w Opolu. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad czterdzieści lat temu, a dokładnie w 1978 roku. Posiadamy bogate doświadczenie oraz jesteśmy zespołem fachowców, którzy kreatywnie podchodzą do realizacji każdego zlecenia. Właścicielem firmy jest Florian Larysz.

Oferta

Głównym profilem działalności naszej firmy jest poligrafia przemysłowa. Możemy Państwu zaproponować wykonywanie tabliczek znamionowych, między innymi tabliczek mosiężnych, aluminiowych, a także kwasoodpornych. Oferujemy płyty i panele czołowe, jak również etykiety techniczne. Ponadto podejmiemy się wykonania paneli poliwęglanowych.

W naszej ofercie można również znaleźć szeroki wybór gadżetów reklamowych, takich jak:
  • torby,
  • kubki,
  • banery,
  • tablice informacyjne,
  • długopisy z nadrukiem.
Ponadto wykonamy naklejki informacyjne, ulotki, teczki, koperty, plakaty i wizytówki. Zajmujemy się znakowaniem odzieży i gadżetów reklamowych. Wykorzystujemy do tego nowoczesne i specjalistyczne maszyny, które pozwalają nam na wykonanie różnych technik nanoszenia druku. Dostarczamy także odzież reklamową i roboczą oraz szkło i porcelanę pamiątkową.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy chętnie pomogą i fachowo doradzą w wyborze odpowiedniej usługi, która spełni Państwa potrzeby i wymagania. Dodatkowy e-mail: marketing@sevi.pl. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Sevi & Larysz oraz do skorzystania z oferty naszej firmy.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Sevi & Larysz

Sevi & Larysz, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Sevi & Larysz