Doskonałe tabliczki znamionowe
Doskonałe tabliczki znamionowe, Sevi & Larysz, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7540336084
REGON: 530970567
Rok założenia:
2006
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Agencja reklamowa Sevi & Larysz mieści się w Opolu. Działamy w branży już od 1978 roku, co pozwala nam korzystać z dużego doświadczenia. Tworzymy zespół fachowców kreatywnie podchodzących do realizacji zamówień. Osobą decyzyjną w firmie jest Florian Larysz.

Oferta

Zajmujemy się realizacją usług związanych z poligrafią przemysłową. Fachowcy zatrudnieni w agencji Sevi & Larysz w profesjonalny sposób i dbając o precyzję wykonania, tworzą tabliczki znamionowe do których zaliczają się np. tabliczki kwasoodporne, aluminiowe oraz mosiężne. Nasza działalność obejmuje także wykonanie płyt, paneli poliwęglanowych i czołowych oraz etykiet technicznych.

Znajdą Państwo u nas również gadżety reklamowe. Zaliczają się do nich m.in.:
  • torby, teczki reklamowe,
  • banery,
  • ulotki,
  • plakaty,
  • wizytówki,
  • kubki.
Realizujemy także zamówienia na tablice informacyjne i naklejki. W skład naszych specjalistycznych usług wchodzi znakowanie odzieży i gadżetów reklamowych. W naszej codziennej pracy posługujemy się nowoczesnymi i specjalistycznymi maszynami, umożliwiającymi nam nanoszenie druku w różnych technikach. Nawiązując z nami współpracę, można pozyskać odzież roboczą i reklamową, szkło, a także porcelanę pamiątkową.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu telefonicznego. Wykwalifikowani pracownicy Sevi & Larysz służą swoją fachową pomocą i doradztwem. Jesteśmy przekonani, że wybrane produkty spełnią Państwa oczekiwania i potrzeby.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Kontakt Sevi & Larysz

Sevi & Larysz, Opole

Opinie (0)

Opinie o firmie Sevi & Larysz