Sprzedaż kolektorów słonecznych
Sprzedaż kolektorów słonecznych, Selbit Tadeusz Pomianek, Aneta Pomianek, Piotr Pomianek s.c., Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8130200517
REGON: 690025050
Rok założenia:
1992

O firmie

Siedziba firmy Selbit zlokalizowana jest w Rzeszowie. Specjalizujemy się w montażu instalacji sanitarnych wszelkiego typu. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1992 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które sprawia, że wykonujemy usługi na najwyższym poziomie. Właścicielami firmy są Aneta Pomianek, Tadeusz Pomianek oraz Piotr Pomianek.

Oferta

Głównym profilem działalności naszego przedsiębiorstwa jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie montażu systemów grzewczych i sanitarnych. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór ceramiki sanitarnej, kabin prysznicowych oraz wanien, baterii prysznicowych oraz zlewozmywaków i umywalek. Prowadzimy również sprzedaż armatury instalacyjnej, kolektorów słonecznych i kotłów.

Ponadto oferujemy wysokiej jakości zasobniki, grzejniki i pompy ciepła. Kolejną usługą, jaką świadczymy jest zakładanie instalacji centralnego ogrzewania oraz ogrzewania podłogowego. Oferujemy również montaż systemów wodno-kanalizacyjnych, a także gazowych i sanitarnych.

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Realizujemy je na najwyższym poziomie, oczywiście uwzględniając sugestie i potrzeby Klientów. Bogate doświadczenie zawodowe bezpośrednio przekłada się na jakość montażu. Prace wykonujemy rzetelnie i terminowo.

Gwarantujemy najwyższej jakości produkty, które pochodzą od znanych i renomowanych firm. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Oferta naszej firmy skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i małych oraz dużych firm.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z szerokiej oferty firmy Selbit.

Zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Selbit Tadeusz Pomianek, Aneta Pomianek, Piotr Pomianek s.c.

Selbit Tadeusz Pomianek, Aneta Pomianek, Piotr Pomianek s.c., Rzeszów

Opinie (2)

Opinie o firmie Selbit Tadeusz Pomianek, Aneta Pomianek, Piotr Pomianek s.c.

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
1.0
02.12.2015
super firma? Chyba dla głuchych, którzy nie słyszą wiecznych pretensji przez telefon...
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.05.2014
SĄ SUPER FIRMĄ