Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6761488900
REGON: 350700500
Rok założenia:
1992

O firmie

Stomatolodzy, SE+ Studio Stomatologii Estetycznej, Kraków W naszym studiu stomatologii estetycznej SE+ wykonujemy szereg zabiegów stomatologicznych. Nasza placówka mieści się w secesyjnej kamienicy w Krakowie. Staramy się, aby Pacjenci czuli się u nas w pełni komfortowo. Posiadamy bogate doświadczenie stomatologiczne.

Oferta

Pacjenci w naszym gabinecie mogą liczyć na kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego przypadku oraz dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najbardziej bezstresową atmosferę.

Co zapewniamy Pacjentom w Studiu Stomatologii Estetycznej SE+ w Krakowie?

W Studiu Stomatologii Estetycznej SE+ w Krakowie Pacjentom zapewniamy kompleksowe usługi stomatologiczne. Wykonujemy zabiegi z takich dziedzin jak:
  • stomatologia zachowawcza
  • ortodoncja
  • protetyka
  • periodontologia
  • implantologia
  • stomatologia estetyczna
Posiadamy ponad 16-letnie doświadczenie w zakresie implantologii. Dokładamy wszelkich starań, aby przywrócić naturalne piękno uśmiechom naszych klientów.

Jakie usługi stomatologiczne świadczymy w SE+ ?

Świadczymy usługi stomatologiczne związane z uzupełnianiem ubytków próchnicowych oraz korygowaniem kształtu zębów. Dzięki stosowaniu formówek uzyskujemy idealny efekt estetyczny, odtwarzający anatomiczny kształt i punkty styczne między zębami.

Stosujemy nowoczesną metodę wybielania zębów Nite White. Zapewniamy, że stosowana metoda jest w pełni bezpieczna.

W obszarze stomatologii estetycznej oferujemy zakładanie licówek. Proponujemy Państwu wytrzymałe licówki Glamsmile, które mogą być założone bez znieczulenia i bez potrzeby szlifowania zdrowych zębów.

W naszym gabinecie świadczymy również usługi w ramach leczenia chorób przyzębia i sterowanej regeneracji kości. Dodatkowo zajmujemy się leczeniem implantologicznym. Nasze implanty posiadają certyfikat uniwersytetu we Frankfurcie. Wykonane z tytanu, są bardzo małe i nie stanowią żadnego zagrożenia dla pacjenta.

Nasi ortodonci kompleksowo leczą wady zgryzu. Zakładają aparaty ortodontyczne dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań Pacjenta. W gabinecie można również wykonać RTG zębów.

Zakres działalności

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt SE+ Studio Stomatologii Estetycznej

SE+ Studio Stomatologii Estetycznej, Kraków

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie SE+ Studio Stomatologii Estetycznej

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.09.2014
Leczenie na europejskim, a może i światowym poziomie. W tej klinice pierwszy raz leczono mój ząb kanałowo pod mikroskopem pełen profesjonalizm.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.07.2014
Dzięki lekarzom z tej kliniki mam nowy piękny uśmiech. Dziękuję i polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.06.2014
Cieszę się, że wreszcie znalazłam gabinet stomatologiczny, w którym można wyleczyć wszystko od wybielania do implantów, bez bólu, czekania i z miłym podejściem do pacjenta.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.04.2014
Klinika SE to placówka reprezentująca wysoki poziom profesjonalizmu, mam pełne zaufanie do diagnostyki i leczenia pracujących tu lekarzy. Skuteczność i przemiła obsługa, więc wizyty tutaj są naprawdę przyjemnością.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.02.2014
Umówiłem się na wizytę w tej klinice za namową mojego znajomego. Muszę powiedzieć, że placówka ta zrobiła na mnie duże wrażenie pod wieloma względami. Przede wszystkim pracują tam różnego rodzaju specjaliści: chirurdzy, ortodonci, implantolodzy, Mają oni do dyspozycji nowoczesny sprzęt diagnostyczny, a wszystko to w pięknych wnętrzach i w miłej, kulturalnej atmosferze. Do tej pory wyleczyłem tam kanałowo dwa zęby, ale myślę, że będę kontynuował leczenie w przyszłości.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.02.2014
Wspaniała klinika, doskonali specjaliści, miejsce godne polecenia! Jestem prowadzony przez zespół Studia Stomatologii Estetycznej od kilku lat i jestem zachwycony ich profesjonalizmem. To zespół doskonałych fachowców.