Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8871748734
REGON: 22341161
Rok założenia:
2014
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Schody, balustrady i poręcze, Schody Renoma Paweł Harasimowicz. Schody drewniane, balustrady, stoły, parapety., Ożary Firma Schody Renoma ma swoją siedzibę w Ożarach, w województwie dolnośląskim. Właścicielem naszej firmy jest Paweł Harasimowicz. Działalność w branży rozpoczęliśmy w 2014 roku.

Oferta

Schody to element konstrukcji budynku, który umożliwia sprawne przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami. Sprawują przede wszystkim funkcję użytkową, ale posiadają także walory estetyczne! Tworząc schody staramy się, by były one nie tylko funkcjonalne, ale także świetnie wyglądały.

Czym zajmuje się firma Renoma w Ożarowie?

Firma Renoma zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie schodów. Specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych, zajmujemy się także ich montażem. Przygotowujemy dla Państwa szczegółowy projekt, dopasowany do indywidualnych potrzeb i możliwości budynku. Wykonamy darmową wycenę. Zapewniamy nasze fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich materiałów oraz rodzaju schodów, które najlepiej sprawdzą się w Państwa wnętrzu.

Jakie elementy schodów wykonuje firma Renoma?

Firma Renoma wykonuje wszystkie poszczególne elementy schodów, z których powstaje spójna całość. Tworzymy:
 • stopnie,
 • policzki,
 • trałki,
 • słupy do balustrady,
 • balustrady.
Oferujemy balustrady z różnych materiałów, takich jak stal chromowana, nierdzewna, drewno czy szkło hartowane. Wykonujemy także zabudowy stropu oraz zabudowy poddasza.

Jakie rodzaje schodów oferuje firma Renoma w Ożarowie?

Firma Renoma w Ożarowie oferuje szeroki wybór schodów, zróżnicowanych pod względem stylów oraz rodzajów. Wykonamy dla Państwa:
 • schody samonośne,
 • schody na beton,
 • schody gięte,
 • schody dywanowe,
 • schody półkowe,
 • schody na konstrukcję metalową.
Wykonywane przez nas schody doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu, zarówno mieszkalnym, jak i biurowym. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do pomieszczeń klasycznych czy nowoczesnych. Do wyrobu schodów wykorzystujemy solidne, wytrzymałe materiały, dzięki czemu możemy mieć pewność, że doskonale sprawdzą się przez wiele lat.

Zapewniamy terminową realizację powierzonych nam zleceń oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy w Ożarowie!

Artykuły

Schody samonośne – dlaczego warto się na nie zdecydować?
Schody samonośne – dlaczego warto się na nie zdecydować?
Schody samonośne mają lekką konstrukcję i oryginalny wygląd. Są solidne i dobrze sprawdzają się również w pomieszczeniach o mniejszym metrażu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Schody Renoma Paweł Harasimowicz. Schody drewniane, balustrady, stoły, parapety.

Schody Renoma Paweł Harasimowicz. Schody drewniane, balustrady, stoły, parapety., Ożary

Słowa kluczowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Schody Renoma Paweł Harasimowicz. Schody drewniane, balustrady, stoły, parapety.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Paulina
Paulina
5.0
04.11.2019
Godni polecania, u nas w domu wykonywali schody gięte, sprawdzają się ekstra.
Romek
Romek
5.0
20.09.2019
Polecam ich usługi w zakresie produkcji i montażu schodów. Bardzo dobrze zrealizowane zamówienie.
Sara
Sara
5.0
14.07.2019
Super ekipa, wykonywali dla nas drewniane schody samonośne, efekt jest mega fajny, polecam!
Dominik
Dominik
5.0
05.05.2019
Polecam, jeśli szukacie kogoś kto wykona piękne schody, to naprawdę warto. U nas wykonywali schody jesionowe na beton, wyszło ekstra.
Ida
Ida
5.0
23.03.2019
Słyszeliśmy same pozytywne opinie o tej firmie, więc postanowiliśmy skorzystać z ich usług kiedy wykańczaliśmy dom. Schody wykonane pięknie, robią wrażenie. To był strzał w dziesiątkę.
Robert
Robert
5.0
31.01.2019
Polecam, robili nam schody drewniane do domu, pięknie wykonane, solidne, idealnie pasują do wnętrza. Jesteśmy bardzo zadowoleni.