Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7581903870
REGON: 363415412
Branża:

Polecane oferty

Jakie usługi oferuje firma Prokonbud w Warszawie? Firma Prokonbud oferuje wykonywanie kompleksowych...
Zakresem działalności firmy TOP jest wykonywanie projektów stałej i czasowej organizacji ruchu. Prz...
Zajmujemy się kompleksową aranżacją wnętrz na terenie Warszawy. Specjalizujemy się zarówno w zmiana...
Oferujemy realizację wybranych obowiązków z zakresu ochrony środowiska i ekologi. Posiadamy wielole...

O firmie

Siedziba prowadzonego przez nas biura projektowego San-Pro znajduje się w Warszawie. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży projektowej, specjalizując się w kompleksowej realizacji projektów instalacji sanitarnych.


Oferta

W ramach naszej działalności zajmujemy się projektowaniem instalacji centralnego ogrzewania, gazowych, kanalizacji, zimnej i ciepłej wody użytkowej, węzłów ciepłowniczych i przyłączy sieci cieplnej, elektrycznych oraz wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Nasza oferta obejmuje wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej zarówno nowo powstających obiektów jak również modernizacji już istniejących.

Na życzenie inwestora pełnimy funkcję kierownika budowy lub sprawujemy nadzór inwestorski. Ponadto wykonujemy audyty energetyczne i audyty efektywności energetycznej. Oferujemy również wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej, analiz ekonomicznych i ekologicznych inwestycji oraz opinii technicznych dotyczących instalacji sanitarnych.

Zapewniamy także dopełnienie formalności dotyczących uzgodnień dokumentacji projektowej w zakresie wymaganym obowiązującymi przepisami: z dostawcami ciepła, z rzeczoznawcą ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, z rzeczoznawcą
ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Zapraszamy do współpracy pracownie architektoniczne, klientów indywidualnych, firmy wykonawcze oraz administracje nieruchomości.

Kontakt

Kontakt San-Pro. P. Popielarski

San-Pro. P. Popielarski, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie San-Pro. P. Popielarski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wspólnota Mieszkaniowa
Wspólnota Mieszkaniowa
5.0
02.12.2016
Profesjonalne biuro projektowe. Fachowa obsługa i rzetelne podejście.