Materiały budowlane najwyższej jakości
Materiały budowlane najwyższej jakości, Samopomoc Chłopska, Słubice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 16:00
Wt.
07:30 - 16:00
Śr.
07:30 - 16:00
Cz.
07:30 - 16:00
Pt.
07:30 - 16:00
Sb.
07:30 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7740002927
REGON: 000385678
KRS: 0000084482
Rok założenia:
1975

O firmie

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska zlokalizowana jest w Słubicach, na terenie województwa mazowieckiego. Specjalizujemy się w zakresie handlu detalicznego artykułów spożywczo-przemysłowych, rolnictwa oraz produkcji piekarskiej. Doświadczenie w branży zdobywamy od 1947 roku, dokładając wszelkich starań, by sprzedawane przez nas produkty wyróżniały się najwyższą jakością.

Oferta

Naszym celem jest dostarczenie na rynek zdrowego i świeżego pieczywa po możliwie jak najniższej cenie. Produkujemy pieczywo w ponad 40 asortymentach. Oprócz tego, możemy Państwu zaproponować szeroki wybór nawozów, między innymi saletrę magnezową i amonową oraz mocznik, a także saletrzak Canwil, standard, makro oraz z borem. Oferujemy także siarczan amonu, RSM, lubofoski, luboplony oraz superfosfat. Oprócz tego, w naszym asortymencie można znaleźć wapmag, tarnogran, siarczan magnezu i yara vita.

Ponadto prowadzimy sprzedaż środków ochrony roślin. Oferujemy takie rodzaje węgla jak:
  • miał,
  • kostka,
  • orzech,
  • groszek,
  • ekogroszek,
  • ekogroszek workowany.
Możemy zaproponować szeroki wybór materiałów budowlanych, między innymi pokrycia dachowe, materiały izolacyjne i ścienne, a także chemię budowlaną. Dodatkowo polecamy systemy kominowe, okna, drzwi oraz farby i kleje. Prowadzimy sprzedaż kostki brukowej, cegły klinkierowej, suchej zaprawy, cementu i kotłów C.O.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi technika grzewcza, sanitarna oraz technika wodno-kanalizacyjna.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do skorzystania z oferty Samopomocy Chłopskiej w Słubicach. Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Firmy, których asortyment sprzedajemy to Agropak, Best Pest, Bayer CropScience, FN Agro, Monsanto oraz Organika Azot Jaworzno. Ponadto w naszej ofercie można znaleźć produkty firm Arysta LifeScience Polska, Sumi Agro, Syngenta, Tamark, Makhteshim Agan, Helm Polska i Dow AgroSciences.

Kontakt

Kontakt Samopomoc Chłopska

Samopomoc Chłopska, Słubice

Opinie (0)

Opinie o firmie Samopomoc Chłopska