Usługi transportowe substancji niebezpiecznych
Usługi transportowe substancji niebezpiecznych, Salusvita Grzegorz Morawski, Zgierz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7321991966
REGON: 101549357
Rok założenia:
2013

O firmie

Prowadzimy przedsiębiorstwo Salusvita, którego głównym profilem jest przewóz płynnych substancji niebezpiecznych. Jego siedziba została założona w 2013 roku w Zgierzu, na terenie województwa łódzkiego. Właścicielem i osobą zarządzającą firmą jest Grzegorz Morawski.

Oferta

W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Większość z nich jest zaliczana do materiałów niebezpiecznych, dlatego kontrolujemy ich zachowanie podczas podróży i sprawdzamy, czy nie są w jakiś sposób uszkadzane. Zawsze wybieramy najkorzystniejsze rozwiązanie dla obu stron, jednak priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy.
Przewozimy:
  • paliwa
  • płyny chemiczne
  • płyny niebezpieczne
Nasze usługi świadczymy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Oferta kierowana jest głównie do przedsiębiorstw. Szybką realizację zleceń zawdzięczamy flocie pojazdowej, która składa się z cystern. Pomieszczą one aż 30 000,00 litrów płynów. Dbamy o to, by cysterny były w jak najlepszym stanie, dlatego regularnie poddajemy je przeglądom technicznym.

Szanujemy Państwa czas, co potwierdza terminowe wykonywanie zleceń. Jesteśmy zawsze na czas, nie opóźniamy realizacji zleceń. Zatrudnieni pracownicy zdobyli potrzebne certyfikaty i wiedzą jak obchodzić się z ładunkami niebezpiecznymi oraz odpowiednio prowadzić pojazdy.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Salusvita.

Artykuły

Transport substancji niebezpiecznych – o czym należy pamiętać?
Transport substancji niebezpiecznych – o czym należy pamiętać?
Przewożenie substancji niebezpiecznych należy zlecić doświadczonej i cieszącej się uznaniem firmie, która dysponuje nowoczesnymi pojazdami.
Płynne substancje niebezpieczne – jak są przewożone?
Płynne substancje niebezpieczne – jak są przewożone?
Płynne substancje niebezpieczne przewożone są przez odpowiednio oznakowane i zbudowane pojazdy, które powinny być kierowane tylko przez prawdziwych zawodowców.

Wideo

Kontakt

Kontakt Salusvita Grzegorz Morawski

Salusvita Grzegorz Morawski, Zgierz

Opinie (2)

Opinie o firmie Salusvita Grzegorz Morawski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
01.05.2019
O paru lat korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem. Super ludzie tam pracują. Można powierzyć im każde zlecenia.
Nina
Nina
5.0
31.03.2019
Firma przewozowa na najwyższym poziomie. Nie można im nic zarzucić. Pracownicy bardzo mili i zawsze przyjeżdżają na czas.
Tagi