Sprzedaż artykułów jeździeckich
Sprzedaż artykułów jeździeckich, Salonik Jeździecki Twój Koń, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8942542225

O firmie

Salonik Jeździecki Twój Koń to sklep przeznaczony dla wszystkich pasjonatów jeździectwa. W miejscu tym kupią Państwo nie tylko wszystko czego potrzebują jeźdźcy, ale również artykuły dla koni. Wszystko pochodzi od renomowanych producentów i oferowane jest w atrakcyjnych cenach. Sklep mieści się we Wrocławiu.

Oferta

Jeździectwo ma długą tradycję i jest popularną forma spędzenia wolnego czasu. Uprawianie tego sportu wymaga jednak zainwestowania w specjalistyczny sprzęt, zarówno dla człowieka, jak i dla konia. Duży wybór markowych produktów znajdą Państwo w sklepie jeździeckim Twój Koń. Właściciele koni lub osoby pasjonujące się jazdą konną mogą między innymi kupić specjalne ubrania, nie tylko chroniące przed warunkami atmosferycznymi, ale również zwiększające bezpieczeństwo. Ponadto ich krój i wykończenia są zgodne z obowiązującymi w jeździectwie kanonami. Do ubrań tych można zaliczyć bryczesy, kamizelki, kurtki oraz bluzy, koszulki, rękawiczki i czapki. Jeźdźcy powinni także pamiętać o kaskach, kamizelkach ochronnych i odblaskach. W ofercie znajdują się również buty, w tym sztyblety, oficerki, czapsy, sztylpy i obuwie stajenne. Twój Koń to również miejsce w którym można kupić baty i ostrogi.

Na asortyment sklepu składają się także akcesoria i ubrania dla koni. Są to między innymi:
  • wędzidła
  • maski
  • nauszniki
  • siodła
  • popręgi
  • podkłady pod siodło
  • czapraki
  • derki
  • owijki
  • ochraniacze
Poza wymienionymi produktami właściciele koni znajdą w sklepie akcesoria do lonżowania i czyszczenia zwierząt, np. szczotki i zgrzebła. Nie brakuje również preparatów i kosmetyków, które pozwolą o zadbanie o zdrowie i piękny wygląd tych pięknych zwierząt. Dostępne są środki do kopyt, mięśni i ścięgien oraz skóry. W przypadku otarć i ran zastosowanie znajdują takie artykuły jak maść, opatrunki i leki w sprayu. Uzupełnieniem oferty w zakresie leczenia i żywienia są witaminy, pasze, suplementy diety oraz smakołyki i lizawki.

W sklepie sprzedawane są także akcesoria stajenne. Poidła, wiaderka, wieszaki i siatki na siano są niezbędnym wyposażeniem każdego takiego miejsca. Tak samo jak środki dezynfekujące i zestawy przeznaczone do sprzątania boksów.

Więcej informacji dotyczących sklepu Twój Koń, w tym aktualne promocje i możliwość kupienia akcesoriów jeździeckich znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Salonik Jeździecki Twój Koń

Salonik Jeździecki Twój Koń, Wrocław

Opinie (5)

Opinie o firmie Salonik Jeździecki Twój Koń

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciek
Maciek
5.0
19.05.2019
Regularnie się u nich zaopatruję i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Jak najbardziej polecam!
Norbert
Norbert
5.0
22.03.2019
Współpracują z najlepszymi producentami. Można im zaufać.
Klaudyna
Klaudyna
5.0
09.01.2019
W sprzedaży mają bardzo dobre jakościowo pasze dla koni. Warto się u nich zaopatrzyć.
Grażyna
Grażyna
5.0
24.11.2018
Świetne produkty dla koni w przystępnej cenie. Polecam!
Beatka
Beatka
5.0
24.09.2018
Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Zapewniają bardzo szeroki wybór.