Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9442186414
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Prowadzimy zakład fryzjerski, w którym zapewniamy szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją i m...
Fryzjerstwo tez może być sztuką - takie motto kieruje naszymi działaniami. W salonie fryzjerskim Pi...
Głównym profilem działalności naszego salonu jest szeroki zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych...
W salonie Aida wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania oraz nowinki fryzjerskie. Do pielęgnacji oraz ...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9442186414 została umieszczona firma: "Salon Fryzjerski Burda A.".

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Mogilany w województwie małopolskim. Działa na rynku od 2014 roku. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Świątnicka 128. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 32-031 Mogilany. Kompletne współrzędne GPS to: 49.9335399N, 19.9143637E. "Salon Fryzjerski Burda A." to firma działająca w branży Salony fryzjerskie.

Oprócz strzyżenia, doświadczeni fryzjerzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniej koloryzacji i techniki, która będzie odpowiadać za efekt końcowy fryzury. Salon fryzjerski pracuje w oparciu o najlepszej klasy kosmetyki pielęgnacyjne, a także nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody, co jest gwarancją pełnego zadowolenia Klientów.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 536 878 707.

Kontakt

Kontakt Salon Fryzjerski Burda A.

Salon Fryzjerski Burda A., Mogilany

Opinie (0)

Opinie o firmie Salon Fryzjerski Burda A.