Sprzątanie mieszkań i pomieszczeń biurowych
Sprzątanie mieszkań i pomieszczeń biurowych, Safi Krzysztof Wojciechowski, Toruń

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541563183

O firmie

Przedsiębiorstwo Safi działa od 2018 roku. Siedziba firmy mieści się w Chełmży, w województwie kujawsko-pomorskim. Właścicielem jest Krzysztof Wojciechowski.

Oferta

Jesteśmy firmą sprzątającą. W naszym przedsiębiorstwie najważniejsza jest jakość wykonywanej pracy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i fachowo. Dbamy o dokładność. Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą starannością. Skupiamy się na detalach, bo wiemy jak ważne jest to w dla naszych klientów.

Przedsiębiorstwo Safi posiada szeroką ofertę. W zakres naszych usług wchodzi sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz czyszczenie linii produkcyjnych. Oprócz tego, zajmujemy się czyszczeniem samochodów oraz sprzątaniem mieszkań i domów.

Ponadto, oferta naszej firmy zawiera:
  • pranie tapicerek samochodowych
  • akrylowanie podłóg
  • polimerowanie podłóg
  • ozonowanie
Nasza kadra składa się z fachowców. Pracownicy bardzo dobrze znają się na swoich zadaniach i sumiennie wykonują powierzone im obowiązki. Podczas naszych prac używamy najlepszych środków czyszczących. Wykorzystywany przez nas sprzęt jest przyjazny dla środowiska.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Safi.

Artykuły

Ekologiczne sprzątanie w domu, biurze, w budynkach użyteczności publicznej lub komercyjnych – to możliwe!
Ekologiczne sprzątanie w domu, biurze, w budynkach użyteczności publicznej lub komercyjnych – to możliwe!
Używane w trakcie sprzątania środki chemiczne są niebezpieczne dla naszej planety, dlatego najlepiej używać ich jak najmniej i poszukać alternatyw.

Wideo

Kontakt

Kontakt Safi Krzysztof Wojciechowski

Safi Krzysztof Wojciechowski, Toruń

Opinie (4)

Opinie o firmie Safi Krzysztof Wojciechowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Iwona
Iwona
5.0
15.07.2019
Bardzo cenię tę firmę. Pracownicy to prawdziwi fachowcy. Widać, że bardzo przykładają się do wykonywanej pracy. Szanuję takie podejście!
Robek
Robek
5.0
30.05.2019
Niedawno miałem przyjemność korzystać z usług przedsiębiorstwa Safi. Zleciłem im czyszczenie mojego samochodu. Firma spisała się bardzo dobrze. Auto jest wyczyszczone na błysk. Od razu przyjemniej się jeździ :) To była mój pierwszy kontakt z tym przedsiębiorstwem, ale na pewno nie ostatni!
Borys
Borys
5.0
28.03.2019
Chciałbym pochwalić firmę Safi. Wynająłem ich do sprzątnięcia mojego mieszkania. Miejsce było zaniedbane, więc roboty było bardzo dużo. Pracownicy tej firmy uwinęli się bardzo szybko i wykonali pracę na medal. Jeżeli szukasz firmy sprzątającej, to jest właściwy wybór. Polecam serdecznie.
Ariel
Ariel
5.0
23.01.2019
Safi jest bardzo rzetelnym przedsiębiorstwem. To najlepsza firma sprzątająca jaką znam.