Oferujemy kompleksowe wsparcie biznesowe
Oferujemy kompleksowe wsparcie biznesowe, S-Proc Szymon Wołowiec, Siekierki Wielkie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6611953519
REGON: 301009519
Rok założenia:
2019

O firmie

Prowadzimy firmę S-Proc, której siedziba znajduje się w Siekierkach Wielkich, na terenie powiatu poznańskiego, w województwie wielkopolskim. Na rynku istniejemy od niedawna, lecz dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu możemy świadczyć nasze usługi na wysokim poziomie. Właścicielem przedsiębiorstwa, jak i osobą zarządzającą jest Szymon Wołowiec. Na co dzień zajmujemy się kompleksowym doradztwem biznesowym.

Oferta

Jesteśmy na rynku stosunkowo niedługo, ale dzięki temu zamiast idąc wyznaczonymi już ścieżkami, pragniemy wyznaczać swoje własne. Stosujemy zasadę pełnego profesjonalizmu oraz indywidualnym podejściu do klienta. Nie boimy się podejmować trudnych zadań, dlatego jesteśmy otwarci na nawet tych najbardziej wymagających klientów. Swoje usługi świadczymy w oparciu o fachowe przygotowanie merytoryczne o praktyczne.
Naszym nadrzędnym celem jest sukces Państwa działalności, dlatego cieszymy się z zaufania, które do tej pory uzyskaliśmy wśród naszych klientów. Pragniemy, aby satysfakcja naszych klientów rosła z każdym dniem, dzięki której znajdujemy motywację do dalszych działań.

W ramach naszej propozycji chcemy zaproponować Państwu usługi, wśród których zapewnimy m.in. doradztwo gospodarcze i biznesowe, a także wdrażanie procesów biznesowych mających na celu rozwój firmy oraz optymalizację działalności biznesowej.

Ponadto zapewnimy naszym kontrahentom usługi związane z:
  • konsultingiem,
  • strategią biznesową,
  • analizą rynkową,
  • pomocą przy zakładaniu firmy,
  • planem restrukturyzacji przedsiębiorstwa,
  • usprawnianiem biznesu,
  • tworzeniem biznesplanu.
Dzięki temu, iż zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie zagwarantować rzetelność oraz przemyślane rozwiązania, które usprawnią każdą działalność.

Jesteśmy otwarci na współpracę z mniejszymi i większymi firmami, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Więcej informacji dotyczących oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej.


Artykuły

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa biznesowego?
Dlaczego warto skorzystać z doradztwa biznesowego?
Doradztwo biznesowe może być niezwykle przydatne w przypadku, gdy nie do końca wiemy jak rozpocząć działalność lub też jak usprawnić procesy w naszej firmie.

Wideo

Więcej informacji

  • S-Proc Doradztwo Biznesowe zobacz

Kontakt

Kontakt S-Proc Szymon Wołowiec

S-Proc Szymon Wołowiec, Siekierki Wielkie

Opinie (1)

Opinie o firmie S-Proc Szymon Wołowiec

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
31.07.2019
Firma rzetelna i godna zaufania.